ZIŅAS

Šo piektdien notiks grupas Čipsis un Dullais lielkoncerts Bravo!

Čipsis un Dullais 15.09.2020. 09:37
18. septembrī uz peldošās galerijas “Noass” āra skatuves notiks jaunā viļņa šlāgergrupas “Čipsis un Dullais” otrā albuma prezentācijas un 15 gadu jubilejas lielkoncerts “Bravo!”.

Lielkoncerta pirmajā daļā pirmo reizi tiks atskaņots jaunais dueta albums “Bravo!” pilnā garumā, savukārt otrajā daļā piebiedrosies īpašie viesi, ar ko grupai 15 gadu pastāvēšanas laikā izveidojusies sadarbība un tapuši kopīgi projekti. Uz skatuves kāps orķestris “Big Bang” kā arī Alise Joste un Valters Mednieks, ar ko kopā tiks izpildīti grupas visretāk koncertos dzirdētās dziesmas.

Pirms koncerta, starpbrīžos un pēc tā par noskaņu rūpēsies grupas draugs un Latvijas mūzikas skatuves rečetīva romantiķis Roberts Gobziņš. Koncerta sākums plkst. 20.30 Ieeja teritorijā no 19.30.

Jaunākais “Čipsis un Dullais” albums “Bravo!” tika izdots šajā vasarā un tajā apkopotas 10 dziesmas, kas tapušas astoņu gadu laikā, un tajā iekļauti gan tādi skaņdarbi, kas iepriekš izskanējuši grupas koncertos, gan pavisam jaunas kompozīcijas.“Bravo!” pieejams vietnē bandcamp un populārākajos straumēšanas servisos, kā arī katrs, kurš iegādājies biļeti iepriekšpārdošanā, saņems grupas jaunāko albumu CD formātā.

Lielkoncerta biļetes pieejamas vietnē ticketshop.lv.

Grupa “Čipsis un Dullais” 2012. gadā izdevusi studijas albumu “P.S. Es tevi mīlu”, regulāri uzstājas Latvijas klubos un festivālos, kā arī 2016. gadā saņēma “Alternative.lv” gada balvu kā “Alternatīvākā grupa”. 2019. gadā tapis arī pirmais grupas videoklips dziesmai “Neizmet sirdi”, kurā izmantoti kadri no Alises Zariņas filmas “Blakus”, bet tādas fanu iemīļotas dziesmas kā “Asaras” un “Kad meitene skumst” katra vietnē Youtube savākušas vairāk nekā 200 tūkstošu klausījumu.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.