ZIŅAS

Smiltene Alternative piedāvā rudens koncertu

Smiltene Alternative 10.09.2019. 09:15
28. septembrī Smiltenē, jauniešu centra „Miteklis” pagraba telpās, notiks koncerts ar četru žanriski dažādu grupu uzstāšanos.

Koncerts ir komandas „Smiltene Alternative” organizēts vakars, kādus jaunieši pilsētā veidojuši arī agrāk. Arī šoreiz rīkotāji atzīst, ka pēc ilgākas pauzes ir radusies vēlme izjaukt klusumu un atkal ko izveidot, uzdāvināt savai pilsētai, kur tas ikdienā ne vienmēr notiek.

Tajā uzstāsies psihedēliskā roka grupu Les Attitudes Spectrales, kas jau vairākus gadus aktīvi darbojas Rīgā, izdodot ierakstus un spēlējot eksperimentālus dzīvos koncertus, nereti arī pamainot sastāva dalībniekus. Šobrīd no dalībniekiem vairāk vai mazāk palikuši divi, tādēļ koncertā no viņiem akustiska uzstāšanās. Plastic Dummy – grunge, garage rock žanra sastāvs no Ogres, kas tikko izdevis savu otro ierakstu ar nosaukumu „Sad Salad” un šobrīd uzsākuši tūri Krievijā. Plastic Dummy koncertā atnesīs pozitīva, samērā ātra pankroka ballītes atmosfēru.Uzstāsies arī melodiskā hārdkora trio Gené Kruppa no Rīgas, kas šajā vasarā izdevuši savu otro ierakstu – četru dziesmu EP, un šis koncerts būs viens no pirmajiem, atskaņojot jaunā ieraksta dziesmas.  Kā atšķirīgāku mākslinieku koncerta vakarā dzirdēsim hip hop, funk mūzikas pārstāvjus Sestra. Grupa darbojās jau divus gadus, piesaka sevi ar arvien jaunu mūziku, koncertiem, atskaņojot skaitītus pantus krievu valodā, ar dzīvā sastāva pavadījumu, kur akcents uz sastāva grūvu, kā arī dzirdamas džeza mūzikas atsauces.Ieejas maksa 4 EUR. Jaunumiem seko pasākuma FB lapā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

30.jūn
otrdiena

P.O.D.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS