ZIŅAS

"Smiltene Alternative" atmosfēriskās mūzikas koncerts

Smiltene Alternative 20.11.2014. 09:57
29. novembrī Smiltenes pilsētas Kultūras centrā notiks Smiltene Alternative komandas veidots atmosfēriskās un eksperimentālās mūzikas koncerts ar vairāku pašmāju grupu piedalīšanos.

Pasākums notiks Smiltenes Kultūras centra lielajā zālē, kur pasākuma apmeklētāji, gandrīz četru stundu garumā varēs baudīt koncertu post roka, sludge un nelielas misticisma devas noskaņās. Uz skatuves kāps grupas Meklējot Idejas Esamību Rodas Sapratne un ILLa no Liepājas. Elkupe, Aon, Genē Kruppa no Rīgas. Paredzētas arī video instalācijas, kas kopā ar grupu sniegumu radīs ko pavisam īpašu un noteikti paspilgtinās koncerta kopējo ieceri. Pēc pasākuma paredzēts arī afterparty ar dīdžeju, viesu nama "Kalbakas" telpās.

Smiltene Alternative ir jauniešu komanda, kas kopš 2009. gada organizē alternatīvās mūzikas koncertus Smiltenes pilsētā.

Piesakies pasākumam šeit!

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.