ZIŅAS

Smagās mūzikas un avangarda trokšņu mūzikas koncerts klubā Nabaklab

Rot in smile 25.08.2016. 13:02
4. septembrī klubā "Nabaklab" notiks brutāli smagās un avangarda noise mūzikas pasākums "ROT IN SMILE # 6"

4. septembrī klubā "Nabaklab" notiks brutāli smagās un avangarda noise mūzikas pasākums "ROT IN SMILE # 6", kurā uzstāsies Japānas jau par leģendu kļuvušais noisecoe grind duets "Sete Satar Sept", Norvēģijas ekstremālās mūzikas matemātiķu projekts "Brutal Blues", Latvijas noise mūzikas veterāns "Antireality", kurš sniegs “live” preformanci kopā ar grupu TESA, kā arī speciāli šim pasākumam radīts Riharda Bražinska un viņa eksperimentālās mūzikas kolēģa Raita Upena grind noise specprojekts "RURB", bungu un balonu skaņu improvizācijā.

Sete Satar Sept dibināta 2004. gadā Japānā, Tokijā. Grubu izveidoja bundzinieks Kiyasu, pieaicinot dažādus viesmāksliniekus, bet pašreizējais nemainīgais sastāvs radās 2009. gadā, kad viņam pievienojās basiste Kae, kura ne vienu vien vīriešu kārtas grind vokālistu “noliek pie vietas”. Žanra cienītāju vidū grupa paspējusi iegūt kulta statusu un vispasaules atpazīstamību. SSS ir viena no aktīvākajām koncertgupām pasaulē, jo ļoti bieži koncertē un dodas vienā tūrē pēc otras, uzstājusies festivālos un koncertos teju visās pasules malās un reģionos. Savā pastāvēšanas vēsturē ir izdevusi 3 LP albumus, 5 EP un vairāk nekā 30 split albumus ar tādām grupām kā "Agathocles", "Jucifer", "Carcass Grinder", "Penis Geyser", "Death Toll 80k", "xKatexMoshx", "Lotus Fucker" u.c.

Norvēģu duets Brutal Blues, kura sastāvā ģitārists Steinar Kittilsen un bundzinieks Anders Hana. Kittilsens zināms ar grindcore projektiem "Psudoku" un "BxSxRx", savukārt Anders Hana ir spilgta daļa no norvēģu eksperimentālās rokmūzikas elites - dalībnieks tādās grupās kā "Noxagt", "Ultralyd" un, protams, "MoHa!", kas bijuši Rīgā vairākkārt, galvenokārt uzstājoties festivālā "Skaņu mežs".
"Brutal Blues" ir svaiga formācija, kas 2014. gadā laidusi klajā pagaidām vienīgo EP. Jāpiemin, ka Anders Hana jau iepriekš ir bijis grindcore duets "Blodsprut", kam, starp citu, ir bijis splits ar vēl vienu Steinar Kittlsen projektu "Parlamentarisks Sodomi". Iespējams arī pēc tā viņu abu sadarbība ir sākusies. "Brutal Blues" ir izteikti tehnisks un maniakāls savā skanējumā. Viennozīmīgi delikatese īpašas mūzikas cienītājiem

Antireality - ir viens no grind /noise mūzikas scēnas pirmajiem popularizētājiem Latvijā, kurš jau kopš 1999. gada darbojas brīvās elektronikas / ambient noise un harsh noise žanros. Pastāvēšanas laikā ir bijuši sadarbības ieraksti ar "Ballet Rachitis", "Psihodezinfekcija, "Bērnu Rīts", "Saami Maalas", "Squarewhite", "Armenia", "Murmer", "Toms Šiklovs", "F. Mangan", "Joy Laav", J.R.French, J.Grzinich, S.Whetham, Sound Meccano, Jēkabs Nīmanis, kā arī vairāki kopprojekti "Syndrome", "An", "Surreogate", "I.M.Plant" un "Stalkspace". Sadarbības uzstāšanās ar grupu TESA ir reta, bet stabila prakse, un šoreiz gaidāms noise-sludge-drone koncerts ar līdz šim neskanējušu materiālu.

RURB ir bundzinieka Rihards Bražinska (ex-"Trauma Moralis", "Streets of Sex") un viņa eksperimentālās mūzikas kolēģa Raita Upena specprojekts, kas veltīts grindcore dekonstrukcijas un redukcijas centieniem, apvienojot brīvās trokšņu improvizācijas, spontāni radīta grindcore/power violence, kā arī music concrete elementus. Iedvesmots no tādiem aktiem kā "Slugfield", "Optrum", "Pivixki", "Vampire Can't" un "Et/Ou".

Ieejas maksa: 5 eur
Durvis: 17:00
Ieejas no 19:00
Koncerta sākums: 20:00

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

3.apr
piektdiena

ATCELTS! Rīgas Modes

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
3.apr
piektdiena

ATCELTS! Survive (Japāna)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Kurt Cobain Day

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Druun // Hellhookah // Sarma

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Trauksme (experimental/industrial/techno/ambient)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS