ZIŅAS

Smagās mūzikas festivāls "Brutal Assault 2014"

Brutal Assault 21.05.2014. 15:12
No 6. līdz 9. augustam vecajā armijas cietoksnī Josefova, Čehijā 19. reizi notiks smagās mūzikas festivāls "Brutal Assault"

19. reizi mūzikas festivāls „Brutal Assault” tiks rīkots no 6. līdz 9. augustam vecajā armijas cietoksnī Josefova, Čehijā. Starptautisko ekstrēmo mūzikas žanru izlase kombinācijā ar vēsturisko armijas cietokšņa teritoriju ir unikāla un neatņemama festivāla tēla sastāvdaļa, kas sniedz festivāla apmeklētājiem neierastu pieredzi. Smagās mūzikas maratons piedāvā labāko no dažādiem metāla žanriem, kopumā vairāk par 90 grupām no visas pasaules. Tas viss uz 3 skatuvēm 4 dienu garumā.

Šī gada grupu saraksta priekšgalā ir jaudīgie thrash metal pārstāvji „SLAYER”! Daudziem faniem „SLAYER” ir visietekmīgākā metāla apvienība uz planētas, un festivāla rīkotāji ir ļoti gandarīti par šīs leģendārās grupas dalību „Brutal Assault 2014”.

Šī gada grupu sastāvs:

AMON AMARTH (SE), AOSOTH (FR), ARCHITECTS (UK), ARSONISTS GET ALL THE GIRLS (US), AUGUST BURNS RED (US), BENEDICTION (UK), BLINDEAD (PL), BRING ME THE HORIZON (UK), BROKEN HOPE (US), BRUTALITY WILL PREVAIL (UK), CHILDREN OF BODOM (FI), CHTHONIC (TW), CHURCH OF MISERY (JP), COMBICHRIST (NO), CONVERGE (US), CRIPPER (DE), CROWBAR (US), CRUACHAN (IR), DAGOBA (FR), DEW-SCENTED (DE), DOWN (US), ENTHRONED (BE), FEASTEM (FI), FLESHGOD APOCALYPSE (IT), GEHENNA (NO), GOD IS AN ASTRONAUT (IR), GORGUTS (CA), GRANDEXIT (SE), H2O (US), HACKTIVIST (UK), HAIL OF BULLETS (NL), HAVOK (US), HIGH ON FIRE (US), IGNITE (US), IMPALED NAZARENE (FI), IN MOURNING (SE), INQUISITION (US), IWRESTLEDABEARONCE (US), JESU (UK), KATATONIA (SE), KHOLD (NO), KRABATHOR (CZ), KRAKOW (NO), MANEGARM (SE), MANES (NO), MARTYRDOD (SE), MGLA (PL), MISERY INDEX (US), MODERN DAY BABYLON (CZ), MORS PRINCIPIUM EST (FI), MY DYING BRIDE (UK), NERVECELL (UA), NIGHTFALL (GR), OBITUARY (US), OKKULTOKRATI (NO), ONSLAUGHT (UK), PENTAGRAM CHILE (CH), PYREXIA (US), RED FANG (US), REPULSION (US), RINGWORM (US), SATYRICON (NO), SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH (AT), SEVERE TORTURE (NL), SHINING (NL), SICK OF IT ALL (US), SIX FEET UNDER (US), SKELETONWITCH (US), SLAYER (US), SODOM (DE), SOILWORK (SE), STRIFE (US), SUFFOCATION (US), TERRORIZER (US), TESSERACT (UK), TEXAS IN JULY (US), THE AGONIST (CA), THE DEVIN TOWNSEND PROJECT (CA), THE OCEAN (DE), UNLEASHED (SE), VENOM (UK), WORSHIP (DE).

Festivāls notiks vecajā armijas cietoksnī Josefova (aptuveni 130km no Prāgas). Unikālā cietokšņa atmosfēra un vēsture ir neatņemama festivāla tēla sastāvdaļa, un sniedz mūsu festivāla apmeklētājiem neparastu pieredzi.
Abas skatuves ir uz galvenā laukuma, bet festivāla „papildiespējas” atrodas apkārtesošajā teritorijā. Festivāla apmeklētāji atradīs vairākus desmitus ēdināšanas vietu, kas piedāvās dažādus ēdienus gan gaļēdājiem, gan veģetāriešiem un vegāniem, četras lielas „alus teltis”, piedāvājot piecus izlejamo alu veidus, kā arī kioskus ar dažādu alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu piedāvājumu.

Apmeklējiet mūsu atpūtas zonu „Greenfield”, kas atrodas cietokšņa iekšpusē neliela gājiena attālumā no galvenā laukuma. „Greenfield” ir vieta jūsu atpūtai un labsajūtai, kad vēlaties paslēpties no trokšņa terora. Šī ir vieta jūsu bateriju uzlādei. Turpat jūs varēsiet atrast milzīgu „Metal Market” tirdziņu ar vairāk nekā 60 veikaliem, kā arī „Horror Cinema House” ar „B” līmeņa šausmu filmām visas dienas garumā.
Apmeklējiet arī mūsu „Natural stand” – vietu tiem, kas vēlas vērot festivāla kņadu no augšas tieši iepretim abām skatuvēm. Mēs to saucam par „dabisko skatuvi”, jo tā atgādina nogāzi, no kuras var novērot uz skatuvēm notiekošo – šogad arīdzan ar atsevišķu apskaņojumu.

Telšu pilsētiņa atrodas aptuveni 300 metrus no festivāla norises vietas. Telšu pilsētiņā atrodas arī iežogota „VIP Camp” zona ar tualetēm, izlietnēm un mantu glabātuvi ekskluzīvi „VIP Camp” zonas rezidentiem, 3-dienu caurlaidi „Natural stand” un dušu galvenajā telšu pilsētiņā. „VIP Camp” tiek apsargāta 24 stundas dienā, sakot ar trešdienu, 6. augustu, un beidzot ar svētdienu, 10. augustu.
Telšu pilsētiņā nav iespējama iebraukšana ar auto. Apsargāta autostāvvieta atrodas pie upes, aptuveni 500 metru attālumā no telšu pilsētiņas. Atstāt auto ir iespējams arī pie blakus esošajiem ceļiem un Josefovas ielās.

Tā kā festivāls katru gadu piesaista lielāku interesentu skaitu, mēs iesakām iegādāties biļetes laicīgi. Cietokšņa ietilpība ir ap 15000 cilvēku.

Sīkākai informācijai par biļetēm, biļešu rezervāciju, grupām, telšu pilsētiņu, izmitināšanu un citiem svarīgiem tematiem apmeklējiet oficiālo mājaslapu www.brutalassault.com.

Papildu informācija:
http://www.myspace.com/brutalassaultcz
http://www.facebook.com/brutalassault.cz
http://www.youtube.com/brutalassaultfest

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.