ZIŅAS

Smagais vakars “Fonoklubā” ar “Don Gatto”, “Insane” un “Spit It Out”

Alternative.lv 23.10.2014. 13:27
Piektdien, 24. oktobrī, plkst. 20:00 Cēsu “Fonoklubā” sagaidāms hardcore mūzikas vakars ar pašmāju grupu “Spit It Out”, kā arī Ungārijas vienībām “Insane” un “Don Gatto”.

“Insane” ir uzskatāma par vienu no ievērojamākajām Ungārijas smagās mūzikas apvienībām, kas, dodoties regulārās Eiropas koncertturnejās, arī Latvijas auditorijai ir labi pazīstama, viesojoties gan klubos, gan arī vairākkārt uz festivāla “Fonofest” galvenās skatuves.

Savu skanējumu ieturot labākajās un enerģiskākajās “hardcore” tradīcijās, “Don Gatto” ir īpaši jaudīga dzīvās uzstāšanās grupa. Devušies Rietumeiropas turnejās kopā ar vairākām ievērības cienīgām grupām, “Don Gatto” savā CV tur uzstāšanās arī ar “Hatebreed” un “Napalm Death”. Kopīgā turnejā ar “Insane”, viņi ir nobrieduši piektdien Cēsīs atrādīt labāko no Ungārijas hardcore skatuves. 

Cēsu alternatīvo skatuvi jau vairākus gadus dzīvu palīdz uzturēt hardcore apvienība “Spit It Out”, kas īpaši aktivizējusies ir pēdējā laikā, izdodot gan savu debijas EP, gan piedāvājot video dziesmai “My Strenght”, gan šajā rudenī sniedzot mini-tūres cienīgu koncertu sarakstu Latvijā. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

3.apr
piektdiena

ATCELTS! Rīgas Modes

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
3.apr
piektdiena

ATCELTS! Survive (Japāna)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Kurt Cobain Day

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Druun // Hellhookah // Sarma

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Trauksme (experimental/industrial/techno/ambient)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS