ZIŅAS

Sieviešu diena ar Antimatter un Vic Anselmo

Alternative.lv 06.03.2013. 17:23
Smagās mūzikas klubs «Melnā Piektdiena» atzīmēs 8. martu ar netipisku koncertu — gotiski alternatīvās mūzikas akustisko vakaru. Uzstāsies šīs mūzikas Eiropas zvaigznes: Antimatter (Anglija) un Vic Anselmo.

Antimatter ir stabila un ierakstiem bagāta grupa, kuru savulaik pēc aiziešanas no progresīvā metāla avangardistiem Anathema nodibināja Dankans Patersons kopā ar Miku Mosu. Tieši pēdējais patlaban ir Antimatter vienīgais pastāvīgais dalībnieks un muzikālais stūrmanis, kura vadībā ierakstīti pieci studijas albumi un trīs koncertieraksti. Antimatter mierīgajā, plūstošajā, melanholijas piesātinātajā skanējumā tiek izmantota elektronika un taustiņi, kam nokrāsu piedod elektriskās un akustiskās ģitāras, vijole un citi epizodiski instrumenti. Muzikālajā kartē Antimatter meklējama kaut kur starp Depeche Mode un Skumju Akmeņiem.

Svaigākā studijas albuma «Fear of a Unique Identity» ierakstam Miks Moss sapulcējis vairākus talantīgus mūziķus, kuru vidū pirmkārt minama viena no Eiropas gotiskās mūzikas talantīgākajām uzlēcošajām zvaigznēm — dziesminiece Vic Anselmo (īstajā vārdā Viktorija Kukule). Tieši viņa kopā ar Mosu patlaban atrodas Portugālē, kur patlaban iegriezusies «An Acoustic Evening of Antimatter» Eiropas tūre. Pēc koncertiem Baltijā viņi dosies tālāk uz Beļģiju, Itāliju, Vāciju un citām zemēm. Tāpēc Latvijas klausītājiem šī ir ne tikai iespēja apsveikt savas otrās pusītes 8. martā ar gotiskās mūzikas vakaru akustiskajā skanējumā, bet arī rets variants dzirdēt Vic Anselmo uzstājamies dzimtenē, kur jau vairākus gadus viņa uzstājusies tikai atsevišķas reizes sakarā ar koncertu un ierakstu grafika blīvumu Eiropā.

Koncerta sākums 20.00, klubs atvērts stundu iepriekš. Biļetes iepriekšpārdošanā no septiņiem latiem — koncerta dienā kluba kasē to cena celsies. 

Lasi vēl

Komentāri

ļoti goth :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.