ZIŅAS

Siensliens koncertēs Kaņepes Kultūras centrā un Liepājā

Biedrība "Drustu acs" 10.04.2019. 10:23
Grupu "Nielslens Lielsliens" un "Židrūns" dalībnieks "Siensliens" šonedēļ uzstāsies solo koncertos Rīgā un Liepājā.

Šie būs pirmie "Siensliena" solo koncerti pilsētās, kopš 2019.gada sākumā ar viņa balss un ģitāras klātbūtni izdots albums "Kad kniebējs kniebj". To klajā laida mūsdienu tautas mūzikas, vietām arī tumšā soula duets Nielslens Lielsliens.

Ziemas mēnešos grupa devās koncertturnejā ar dzejniekiem, lai morāli atbalstītu Latvijas mazākās lauku bibliotēkas.

Solo koncertos skanēs "Kad kniebējs kniebj" dziesmas un "Siensliena" atsevišķi veidoti skaņdarbi. Koncerti, kā allaž, būs gandrīz tumsā. Tur varēs dzirdēt balsi, ģitāru un varbūt manīt arī kaut ko līdzi paņemtu no lauku vides Vidzemes augstienē.

Visticamāk, ka "Sienslienam" koncertā būs arī ko pastāstīt, kas piedzīvots aizvadītajos ziemas koncertos Gatartā, Borisovā, Stienē, Umpārtē un Līkupēnos.

Koncerti jau šonedēļ:

Ceturtdien, 11.aprīlī, Kaņepes Kultūras centrā, Rīgā.

Sestdien, 13.aprīlī, kultūrvietā "Kursas putni", Liepājā

Biļetes uz koncertu Kaņepes Kultūras centrā pieejamas Bezrindas.lv par 2 EUR, savukārt uz vietas pirms koncerta par 4 EUR.

Koncerts Liepājā būs bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.