ZIŅAS

Sibyl Vane uzstāsies Fonoklubā

Fonoklubs 06.12.2012. 11:46
Aktuālā un pieprasītā Igaunijas roka un blūza apvienība Sibyl Vane piektdien, 7. decembrī plkst. 22:00 uzstāsies Cēsu Fonoklubā.

Pēc dibināšanas 2010. gadā Pērnavā, grupas attīstība piedzīvojusi ļoti straujus tempus, kas balstīti uz grupas ģitāristes Helēnas sacerētajām dziesmām. Apvienības muzikālo rokrakstu vislabāk raksturo kvalitatīvā manierē izpildīts alternatīvs roks, blūzs un popmūzika.

Pēc uzvaras Igaunijas jauno grupu konkursā 2011. gadā, Sibyl Vane ieguva atpazīstamību vietējā mērogā, no nezināmas grupas kļūstot par pieprasītu muzikālo apvienību.

Latvijas auditorijai Sibyl Vane ir pazīstami no uzstāšanos lielākajos valsts festivālos, kā arī viesošanās Latvijā gan klubu tūres ietvaros (to skaitā arī Fonoklubā), gan iesildot Garbage koncertu koncertzālē „Palladium”.

Koncerta sākums plkst. 22:00; Ieejas maksa Ls 1.-
Piesakoties facebook sarakstā, ieeja bez maksas

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.