ZIŅAS

Shining uzstāsies Devilstone 2013

Devilstone 01.07.2013. 16:06
Ekstrēmās mūzikas un roka festivāls DEVILSTONE piedāvā radikālos un nežēlīgos Shining

"Šis modern - black metal ansamblis ir spējīgs šokēt pat pieredzējušākos metālistus ar savu uzstāšanos, kā rezultātā būs viens no headlaineriem uz Rietumu skatuves piektdien," portālu Alternative.lv informē festivāla pārstāvji.

Shining mūziku var raksturot kā tīru psihozi - nomācoša jauda un nežēlīgs nihilisms, ko pavada dinamiskas kompozīcijas. Šobrīd grupa ir izdevusi astoņus ierakstus, no kuriem daži tiek augstu vērtēti ekstrēmās mūzikas aprindās.

"Nav skaidrs, kas kļuva par Shining panākumu stūrakmeni: frontmena Niklas Kvarforth multi-instrumentālista talants vai viņa skandalozās personas reputācija - kādu ļaunumu Kvarforth paveiks uz skatuves, vienmēr ir mistērija, lai gan ir paredzams, ka festivāla Rietumu skatuve kļūs par šīs vasaras tumšākā mūzikas rituāla norises vietu."

Festivāla mājaslapa
Biļetes pieejamas šeit

Lasi vēl

Komentāri

sirmais gulbis 01.07.2013. 19:05
Kas tur ekstrēms un radikāls? Tusnīgi skandināvi grabina tā pašvaki
Black metal jau pats par sevi ir ekstrēms žanrs un Shining koncertos mēdz izcelties ar GG Alin cienīgu uzvedību, vokālistam kropļojot sevi, lietojot narkotikas, iekaustot skatītājus un darot citas jaukas lietas.
ha, tik smieklīgs klips

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.