ZIŅAS

Sestdien „Melnajā Piektdienā” brazīļu elles mašīna – „KROW

Ian 25.09.2013. 17:44
Ar koncertu Rīgā atgriežas brazīļu tehniskā death metal mežoņi – grupa „Krow”.

„Krow” – grupa no Brazīlijas, kas radusies 2006. gadā, jau pāris nākamajos gados iekarojusi stabilu vietu dzimtās zemes metālistu klausītāju loka vidū. Debijas albums „Before The Ashes” neliek sevi ilgi gaidīt – izdots 2009. gada septembrī, viens kopkoncerts ar „Sepultura” un turpinājumā garāka koncerttūre pa dzimto Brazīliju, kā arī – pirmie ārzemju koncerti – Čīlē, kopā ar grupu Undercroft un pirmā Eiropas tūre – 34 koncerti 10 dažādās valstīs.

Turpinājumā – ražīgākais gads ir  2012. Jauns albums „Traces of the Trade" (producējis Alan Douches / West West Side Studio) un koncerti, koncerti, koncerti. Albuma prezentācijas koncerts, kas beigās ir izpārdots – Čīlē, kopā ar „Dimmu Borgir” , kam seko koncerttūre no Brazīlijas uz Eiropu – 19 valstis un 48 koncerti (daži kopā ar Arch Enemy, Dying Fetus, Job for a Cowboy, Haemorrage, Onslaught, Undercroft, Sinister).

Iespējams, viss noslēpums un mežonīgums ir vienkāršs - grupas skanējums – tehniski precīzā, ātrā, virtuozā izpildījumā, smagnējā, agresīvā, pat mežonīgā un garajos koncertu grafikos. Grupas lielākais trumpis ir dzīvie koncerti – lai cik ietilpīga vai apmeklēta ir norises vieta, grupas mežonīgā mūzika tiek pasniegta tā, it kā tas būtu pēdējais koncerts vispār. 

Rīgā grupa viesojusies pērn – Eiropas tūres ietvaros, kopā ar čīliešiem „Undercroft” . 

Vakara gaitā, rūdīta klausītāja noskaņojumu labāku darīs grupas no Austrijas, Lietuvas un pašmāju atbalsts – „VxPxOxAxAxWxAxMxC” ( snuff / goregrind grupa no Austrijas ) , Ossastorium (Lietuva, tehnisks death metal ) , Biomorph(progresīvais metāls ) , Wagars ( crust / black metal grupa no Latgales ) , Kapakmens ( smagais roks latviešu valodā )

Koncerta sākums: 20.00

Biļetes iepriekšpārdošanā: 3 LVL, Koncerta dienā: 6 LVL

 

Lasi vēl

Komentāri

Noēvelēja jumtu ļoti brangi. Patīkami kvalitatīvas grupas.
Patīkami negaidīts pārsteigums no austriešu duo - 3 bērni urkšķēja mikrafonos.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.