ZIŅAS

Sestdien Fonokluba smagajā vakarā skanēs arī disko no Somijas

30.04.2019. 18:51
Cēsu Fonoklubā 4. maijā norisināsies smagās mūzikas vakars, viesojoties grupām Resolution 13 un Memoremains, kuras Latvijā piestāj savas Eiropas koncertturnejas ietvaros. Ieeja pasākumā ir paredzēta bez maksas.

 Resolution 13 skanējums ir raksturojams kā metāls ar industriālu noskaņu. Grupas sastāvā ir apvienojušies mūziķi no dažādām Somijā labi zināmām smagajām apvienībām. Šādā formējumā Resolution 13 muzicē kopš 2010. gada. Kā savu muzikālo iedvesmu apvienība min tādas grupas kā Slipknot un Prodigy.

Grupas debijas albums Colossal klajā nāca 2015. gada 31. martā, saņemot pozitīvas kritiķu atsauksmes. Žurnāla HammerWorld recenzijā tas ieguva vērtējumu 9/10 un tika raksturots kā "ieraksts, ko stila un profesionalitātes ziņā var likt līdzās jebkuram ASV modernā metāla ierakstam."

Disko metāla grupa Memoremains ir dibināta 2016. gadā. Savā mūzikā tā veiksmīgi savieno visdažādākos žanrus – popsīgas melodijas ar spēcīgiem metāla rifiem un disko mūzikas ritmiem, radot unikālu un aizraujošu žanru.

Savā salīdzinoši īsajā pastāvēšanas laikā tā ir izdevusi astoņus singlus, nepilna formāta albumu Louder, kā arī radījusi trīs videoklipus. Grupas dalībnieku degsme un solistes Johanas Ahonenas enerģija ir tie apsvērumi, kāpēc Memoremains vislabāk baudīt ir tieši dzīvajā izpildījumā.

Koncerts norisināsies Cēsu Fonoklubā, kas atrodas Rīgas ielā 47. Ieeja būs bez maksas. Pēc pasākuma par ballīti visas nakts garumā rūpēsies dīdžejs Artūrs Pudāns.

Lasi vēl

Komentāri

Edvīns Straume 01.05.2019. 04:38
Smagais koncerts kurā skanēs disko? WTF? Absurds.
Nigērijas princis 01.05.2019. 13:38
Piezvaniet kāds Edvīnam un pastāstiet, kas rakstīts ziņā, jo viņš laikam nezina, kā strādā rindkopas, teikumi, vārdi un lasīšana in general.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.