ZIŅAS

Septembrī Rīgā atgriežas God is an Astronaut

Nabaklab 02.06.2015. 15:55
15. septembrī klubā „Melnā piektdiena” uzstāsies īru postroka grupa „God is an Astronaut”. Apvienība koncertā prezentēs savu jūnijā iznākošo albumu „Helios | Erebus”.

Apvienību „God is an Astronaut” 2002. gadā izveidoja dvīņu brāļi Niels un Torstens Kinsellas un, lai arī sākumā grupa nebija iecerēta kā dzīvās mūzikas projekts, kopš 2008. gada „God Is An Astronaut” aktīvi koncertē un Latvijā uzstāsies jau trešoreiz. Ar katru albumu grupa paplašina savas mūzikas apvāršņus un tas bijis jūtams arī abos iepriekšējos koncertos. Ja pagājušā gada „God is an Astronaut” koncertā varēja nojaust agresīvākas elektronikas skaņas un ritmu pulsāciju, apvienības jaunā albuma reklāmā dzirdams daudz smagāks un nepieradinātāks skanējums. Albums „Helios | Erebus” iznāks šī gada jūnijā.

Iepriekšējā koncerta foto un video atskats: http://www.alternative.lv/koncertu-apskati/foto-video-god-is-an-astronaut-melnaja-piektdiena-771/

Interviju ar grupas taustiņinstrumentālistu lasi šeit.

Koncerts notiks klubā „Melnā piektdiena” otrdien, 15. septembrī. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv, klubs atrodas Brīvības ielā 193c. Koncertu rīko radio „Naba” klubs „Nabaklab”. Pirmās simts biļetes pieejamas par īpaši izdevīgu cenu, tuvojoties koncerta datumam biļešu cena pieaugs.

 

Lasi vēl

Komentāri

Labs! Es eju! Atkal!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.