ZIŅAS

Enthroned Rīgā! Iesildītāji Nervo Chaos un Boargazm aicina uz koncertu.

Nabaklab 22.09.2015. 10:49
„Enthroned” ir Beļģijas black metal skatuves skaļākais vārds, kas klubā "Nabaklab" viesosies 22. septembrī.

Otrdienas vakaru, 22. Septembri, Nabaklab, apmeklēšanas vērtu dara arī fakts, ka kopā ar belģiem „Enthroned” uz skatuves kāps brazīļu grupa ”Nervo Chaos” un Dienvidāfrikas metālisti „Boargazm”.

Beļģijas grupa „Enthroned” radusies 1993. gadā, strauji iekarojot popularitāti vietējā skatuvē, galvenokārt, pateicoties aktīvai koncertdarbībai un black metal mūzikas virziena popularitātes viļņa sākumam. Pēc viena demo un vienas split plates izdošanas kopā ar apvienību „Ancient Rites”, grupa ieraksta un izdod debijas albumu „Prophecies Of Pagan Fire” 1995. gadā. Gadu vēlāk seko intensīva koncertdabībā Eiropā, kopā ar beļģu grupu „Ancient Rites” un zviedru „Bewitched”, kas grupas vārdu nostiprina pasaules black metal kartē.

1997. gada aprīlī grupai bija jāsāk darbs pie jaunā albuma ieraksta, bēdīgā kārtā, grupas dibinātājs, reizē arī bundzinieks Dans Vandeplass ar skatuves segvārdu „Cernunnos” izdara pašnāvību. Gadu vēlāk, grupa izdod piemiņas mazalbumu bundzinieka godināšanai. Otrais apvienības pilnais albums dienas gaismu ierauga 1997. nogalē, ar nosaukumu „Toward The Skullthrone Of Satan”, kam seko atgriešanās Eiropā koncerttūres ietvaros, kopā žanra smagsvariem „Dark Funeral”. Grupas trešais albums „The Apocalypse Manifesto” izdots 1999. gadā, kura koncepcija skāra Bībeles tematiku par apokalipsi, interpretētu skandināvu mitoloģijas perspektīvās.

„Enthroned” ražīgi turpina darīt to, kas viņiem vislabāk sanāk – intensīva koncertdarbība visā pasaulē, albumu ierakstīšana un tumšo spēku apdziedāšana visdažādākajos aspektos. Kopumā, grupas kontā ir 10 pilnie albumi, no kuriem pēdējais - „Sovereigns”, izdots 2014. gadā.
Lielākie sarežģījumi, kas grupu nepamet ne mirkli, ir sastāva maiņas, kas notiek tikpat regulāri, kā jauna albuma ierakstīšana vai izdošana.
Neskatoties uz to, „Enthroned” turpina aktīvi muzicēt, 22. septembrī beidzot piestājot ar koncertu arī Latvijas galvaspilsētā Rīgā.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, koncerta sākums plkst. 20:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un pirmās piecdesmit no tām būs nopērkamas par īpaši izdevīgu cenu.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.