ZIŅAS

Sanctimony svinēs pilngadību

Deniss Denisenko 08.11.2012. 00:23
Jau pavisam drīz, 23. novembrī norisināsies ikgadējais „Death’n’Roll members 2012” koncerts, kura ietvaros „Sanctimony” atzīmēs savu 18. dzimšanas dienu, dalot skatuvi ar vairākām grupām un viesiem.

Pasākums ir 2004. gadā dibināta grupas Sanctimony tradīcija, kas tiek apvienota ar dzimšanas dienas svinībām. Šogad apvienība atzīmēs savu pilngadību - 18. jubileju. Pasākumu papildinās pašmāju smagās mūzikas apvienības Burned in Blizzard un Sacramental.

Sanctimony uzstāsies ar aptuveni divu stundu garu programmu, kurā atskaņos dziesmas no saviem death’n’roll stilā iznākušajiem albumiem, kā arī jaunās dziesmas no jaunā materiāla.

Kā pasākuma īpašos viesus grupa uz skatuves aicinājusi kāpt Dambi (Inokentijs Mārpls), Viesturu Polikarpu (Rūsa) un Pēteri Kvetkovski (Skyforger): ”Tas būs kā muzikāls pārsteigums visiem mūsu un mūsu draugu grupu faniem.” Kā arī uz kluba skatuves atdzims nu jau vairākus gadus ēterā neesošie, bet daudzu iemīļotie „Metinātāju Kursi” pasniedzēja Gustava Terzena vadībā.

Šogad pirmo reizi Death’n’Roll members vēsturē koncerts tiks pārraidīts tiešraidē kanālā „ARTV”.

Pasākuma sākums plkst. 20.00
Ieejas maksa 3Ls.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.