ZIŅAS

Sanctimony, HARTA un Alternative.lv Gada balvas pretendentu izziņošana

Alternative.lv 05.02.2016. 10:29
6. februārī klubā "Nabaklab" notiks metālmūzikas koncerts ar grupām "Sanctimony" un "HARTA". Vakara gaitā tiks paziņoti "Alternative.lv Gada balvas" nominanti piecās kategorijās.

Koncertā uz skatuves kāps pieredzējusī pašmāju metāla apvienība Sanctimony un jaunā alternativā metāla grupa HARTA. Pēc koncerta un starp grupām par atmosfēru rūpēsies alternative.lv pārstāvis DJ Grautinsh.

Koncerta apmeklētājiem būs ekskluzīva iespēja pirmajiem uzzināt "Alternative.lv Gada balvas" nominantus, kas cīnīsies par galveno balvu. Tautas balsojumā, kas ilga līdz 5. februārim, tika noskaidrotas piecas grupas kategorijās “Gada albums”, “Gada video”, “Zelta bumbieris” un “Gada jaunā grupa”, savukārt pirmo reizi tiks apbalvots spilgtākais 2015. gada grupas koncerts kategorijā "Gada labākā uzstāšanās". Portāla pārstāvji pasniegs arī “Alternative.lv special” balvu par īpašu ieguldījumu Latvijas alternatīvās skatuves attīstībā. Trijās kategorijās uzvarētāju noteiks īpaši pieaicināta žūrija, taču divās - klausītāju balsojums. 

Ieeja pasākuma bez maksas, ja esi atzīmējies kā "Going" koncerta lapā sociālajā tīklā Facebook. Sākums plkst. 22:00.

Svinīgā apbalvošanas ceremonija ar veikalu tīkla “Spirits & Wine” atbalstu notiks 12. februārī Vecrīgas klubā “Pūce, Klubs Naktī”, agrākajās “Pulkvedim Neviens Neraksta” telpās. Šogad īpašs uzsvars tiks likts uz balvu pasniegšanas svinīgo daļu un ar īpašiem akustiskajiem priekšnesumiem uzstāsies grupas S.I.L.S., Laika Suns, Laime Pilnīga, kā arī jaunā apvienība Ādažu Shipsi un Latvijas ska-punk pionieri All Day Long.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.