ZIŅAS

Samia Sapiens un NUVO dosies minitūrē pa Latviju

NUVO 13.11.2019. 12:27
Nedēļas nogalē vairākās Latvijas pilsētās koncertēs Šveices stonerpankroka grupa "Samia Sapiens", kā arī vietējie "NUVO".

Simia Sapiens savā skanējumā apkopo smagnējus Stoner rifus, intensīvus pankroka ritmus un ģitāras solo. Dziesmu tekstos skaidri tiek pausta nosodoša attieksme pret jebkāda veida netaisnību, veicinot kopēju sapratni un apspriežot sociālas problēmas, bet uzstāšanās vienmēr ir enerģiskas un skaļas.2018. gada sākumā tapa grupas NUVO debijas albums "Laiks ir asinīs". Tas guva atzinību Latvijas metālmūzikas gada balvā kā "Gada debija". Grupa ieguva arī kroga "Aptieka" gada balvu "Gada smagā grupa". Pēc albuma iznākšanas sekoja vairāki koncerti ārpus Baltijas robežām, kā arī tika kāpts uz skatuves ar tādām apvienībām kā pašmāju Skyforger un "The Black Dahlia Murder" no ASV.
Grupas skanējumu var raksturot, kā divu instrumentu (bass un bungas) smagnēju post-metal sakausējumu ar klasiskās mūzikas iezīmēm, kas pielādēts ar dusmu, skumju un melanholijas pilnām noskaņām. Šobrīd grupa aktīvi strādā pie jauna materiāla.
14. novembrī Kultūrvietā Kursas putni Liepājā
15. novembrī Jelgavas "Balerijā"
16. novembrī Rīgā, klubā "Depo"

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.