ZIŅAS

Sākusies reģistrācija konkursam "Wacken Metal Battle"

Wacken Metal Battle 30.03.2017. 14:33
"Wacken Metal Battle" konkursa Latvijas atlases kārtas uzvarētājam tiks dota iespēja uzstāties vienā no lielākajiem Eiropas metāla festivāliem.

Konkurss ir guvis starptautisku atzinību, un pašlaik tajā piedalās vairāk nekā 40 pasaules valstis, tostarp arī Latvija. Konkursa starptautiskais fināls notiek Vācijā, pasaules lielākajā un pazīstamākajā smagās mūzikas festivālā „Wacken Open Air”, kas ir viens no vasaras svarīgākajiem notikumiem smagās mūzikas dzīvē. Starptautiskajā finālā reģionālo atlašu uzvarētāji, konkurējot ar mūzikas kolektīviem no citām dalībvalstīm, festivāla apmeklētāju klātbūtnē sacenšas par iespēju iegūt labākās konkursa grupas titulu ar materiālām un naudas balvām.

Dalība konkursā ir milzīga pieredze un lieliska iespēja pieteikt sevi milzīgajai pasaules auditorijai un dod iespēja tikties ar menedžeriem, producentiem, ierakstu kompāniju pārstāvjiem un booking aģentiem. „Wacken Metal Battle” kļuvis par atspēriena punktu tādām zināmām grupām kā „Drone” (Vācija), „Torture Squad” (Brazīlija), „Battle Beast” (Somija) u.c..

Latvijas grupas ņem dalību konkursā kopš 2011. gada un līdz šim Vācijā uzstājušās tādas pašmāju apvienības kā „Sacramental”, „Opifex”, „Asthma”, „Legacy ID” un „Preternatural”. 

Grupu dalības noteikumi: 

Grupa pārstāv kādu metāla žanru;
Grupa nav uzvarējusi iepriekšējo gadu „Wacken Metal Battle” konkursos;
Grupai nav parakstīts kontrakts ar ierakstu kompāniju un grupa neplāno to darīt tuvākajā laikā;
Grupai ir gatava vismaz 30 minūšu gara skaņu programma, kura sastāv tikai no pašu dziesmām;
Gadījumā, ja uzvar reģionālajā finālā, grupa ir gatava paši segt visus transporta un uzturēšanās izdevumus, kas saistīti ar piedalīšanos konkursa starptautiskajā posmā.

Grupas, kuras atbilst un piekrīt visiem iepriekš minētajiem noteikumiem, var iesniegt pieteikumu dalībai konkursā ar norādi „Wacken Metal Battle Latvia” uz adresi: estragons@inbox.lv.

Pieteikumam jāsatur: 3-4 aktuālas dziesmas (.mp3 formātā), grupas foto (labā izšķirtspējā), īss grupas apraksts angļu valodā ar kontaktinformāciju (.doc formātā), kura ietver grupas dalībnieka/(-u) kontakttālruni un e-pasta adresi.

Pieteikumu pieņemšanas termiņa beigas: 15.04.2017

Vairāk informācijas par konkursu ”Wacken Metal Battle” šeit.

Visus pieteikumus izvērtēs starptautiska žurijas komisija, kuras sastāvā nav paredzēti Latvijas pārstāvji. Rezultātā tiks atlasītas grupas, kas piedalīsies atlases koncertos.

Uzvarētāju noteiks pieaicināta staprtautiska žūrijas komisija un koncerta apmeklētāju balsojums. Apmeklētāji varēs izteikt savu viedokli par grupām, balsojot par tām koncerta norises vietā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.