ZIŅAS

Sākusies pēdējā Alternative.lv Gada balvas tautas balsojuma nedēļa

Alternative.lv 01.02.2016. 10:54
Vēl tikai līdz 5. februārim vari nobalsot par saviem favorītiem kādā no piecām kategorijām.

Līdz 5. februārim aizvien norisinās Gada balvas klausītāju balsojums, kur ikviens ir aicināts atbalstīt savus favorītus piecās nominācijās. Savukārt 6. februārī klubā “Nabaklab”, grupu Sanctimony un Harta koncertā, tiks paziņoti finālisti.

Balsojums norisinās šeit!

Balvas ar “Spirits & Wine” atbalstu tiks pasniegtas kategorijās “Gada albums”, “Gada video”, “Zelta bumbieris” un “Gada jaunā grupa”, savukārt pirmo reizi tiks apbalvots spilgtākais 2015. gada grupas koncerts kategorijā "Gada labākā uzstāšanās". Portāla pārstāvji pasniegs arī “Alternative.lv special” balvu par īpašu ieguldījumu Latvijas alternatīvās skatuves attīstībā. Trijās kategorijās uzvarētāju noteiks īpaši pieaicināta žūrija, taču divās - klausītāju balsojums.

12. februārī ar īpaši šim vakaram sagatavotiem akustiskajiem priekšnesumiem klubā "Pūce, Klubs Naktī" uzstāsies tādas grupas kā Laika Suns, S.I.L.S. un Laime Pilnīga. Dodot iespēju sevi pierādīt arī jaunajām grupām, šogad balvu pasniegšanā uz skatuves kāps pavisam svaigā rokgrupa Ādažu Shipsi, taču par balli ceremonijas noslēgumā rūpēsies pašmāju senākā aktīvā SKA grupa All Day Long.

Par muzikālo noformējumu un dejām visas nakts garumā gādās dīdžejs AI-VA.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Vai nominantu saraksts kaut kur ir?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.