ZIŅAS

Sākusies ierakstu iesniegšana balvai Zelta Mikrofons 2016

Zelta Mikrofons 01.11.2016. 16:27
No 1.novembra līdz 1. decembrim notiks ierakstu iesniegšana mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2016”.

Ierakstus vērtēšanai var iesniegt jebkura fiziska vai juridiska persona, kas laika posmā no 2015.gada 1.decembra līdz 2016.gada 1.decembrim ir izdevusi vai publicējusi ierakstu.

Reģistrācijas maksa neatkarīgajiem producentiem noteikta 25 eiro apmērā par katru iesniegto ierakstu katrā kategorijā. Latvijas skaņu producentu, izdevēju un izplatītāju apvienības LaMPA biedriem ierakstu reģistrēšanas maksa netiek piemērota.

Optimizējot iesniegto ierakstu objektīvu izvērtēšanu, konkrētas nominācijas albumu iesniegšanai pagaidām netiek izvirzītas. Vērtēšanai tiek pieņemti visi laika posmā no 2015.gada 1.decembra līdz 2016.gada 1.decembrim izdotie albumi visos žanros, kas atbilst vismaz diviem kritērijiem no četriem – izpildītājs ir Latvijas pilsonis, mūzikas autors ir Latvijas pilsonis, teksta autors ir Latvijas pilsonis, izdevējs vai producents ir Latvijas pilsonis.

Joprojām nemainīgas tiks saglabātas piecas vispārīgās kategorijas – “Labākais albums”, “Labākais mūzikas video klips”, “Labākais koncertieraksta video”, “Labākā debija” un “Labākā dziesma”.

Iesniegtos ierakstus izvērtēs profesionāla žūrija. Balvai nominēto ierakstu piecinieki tiks paziņoti nākamā gada janvārī. Iepriekšējos gadus "Zelta Mikrofona" apbalvojumus saņēmuši tādas alternatīvās mūzikas grupas kā SkyforgerElkupeAnsamblis MantaRūsaZāleSoundarcade un citi!

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta mikrofons 2016” tiks pasniegta Dailes teātrī īpašā ceremonijā 2017.gada 28.februārī.

Plašāka informācija pieejama Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons 2016"  mājaslapā http://www.zeltamikrofons.lv/


Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.