ZIŅAS

Sākas biļešu tirdzniecība uz rokfestivālu „KLANG! 2015”

KLANG 16.12.2014. 13:49
No 16. decembra pieejamas biļetes uz rokfestivālu „KLANG!”, kurš no nākamā gada 24. līdz 25. jūlijam jau trešo gadu notiks Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā.

Organizatori izziņojuši pirmās grupas, kuru vidū viena no gaidītākajām būs roka veterāni „Gelousy”. Savu dalību apstiprinājušas arī apvienības „Green Novice”, „Stagnat Project”, „Foxthroat” un „Inokentijs Mārpls”. Festivālā uzstāsies arī vēl tikai šā gada aprīlī dibinātā, bet jau cieņu iemantojusī pankroka apvienība „Gateris” un pēdējā laika visspēcīgākā jaunā grupa „Bloody Heels”. Mūziķu debijas albums „Summer Nights” pieejams pat mūzikas veikalos Japānā. Savukārt sava otrā albuma un videoklipa tapšanas procesā ir grupa „The Factor”, kas festivāla apmeklētājiem būs sarūpējusi jaunu koncertprogrammu. Dalībnieku sarakstu laika gaitā papildinās citas pašmāju, kā arī ārvalstu grupas.

Festivāla organizatori sola jauninājumus un papildinājumus teritorijas plānojumā, iekārtojumā un dzērienkartē. No 16. decembra līdz 11. janvārim tiek pieņemti pieteikumi par uzstāšanos festivālā, kurus norādītajā laika periodā interesentiem jāiesūta uz epasta adresi klangfestinfo@gmail.com ar norādi „Grupas pieteikums KLANG 2015”.

KLANG 2014 festivāla foto atskats:

1. daļa.

2. daļa.

Biļetes uz festivālu pieejamas interneta vietnē ticketshop.lv par cenu 15 EUR. Vēlāk biļetes kļūs dārgākas.

Lasi vēl

Komentāri

viens vecis 16.12.2014. 18:06
Rekumuļķīgi, vienā laikā ar AC/DC koncertu Varšavā. Nebūs grūti izvēlēties...
lukašenko 16.12.2014. 21:52
aha, nav divu domu, lielākā daļa jauniešu būs Polijā, bet veči Klangā:)
Jāatbalsta savējie. AC/DC vēl paspēsit redzēt :D
šaubos vai paspēs. puse no sastāva jau ir vai nu cietumā vai pansionātā :D
a metaals buus vispar?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.