ZIŅAS

Šonedēļ notiks festivāls Kilkim Žaibu!

Kilkim Žaibu 28.06.2018. 09:45
No 28. līdz 30. jūnijam Lietuvā, Varņos, Lūksta ezera krastā notiks festivāls "Kilkim Žaibu".

Šogad Kilkim Žaibu saglabās pagājušā gada apjomu, kā arī paies vienu soli uz priekšu. Trīs dienas un trīs naktis, divas profesionālas skatuves, ap 30 alternatīvās mūzikas grupas un kolektīvi no dažādām pasaules valstīm. Notiks arī grāmatu prezentācijas, alus darīšanas lekcijas, seno kaujas mākslu paraugdemonstrējumi, plašs seno arodu un amatnieku tirgus, spēka spēles, kurās ikviens ir aicināts piedalīties.

Viens no galvenajiem viesiem ir leģendārās amerikāņu death metal grupas “Morbid Angel” bijušais vokālists David Vincent ar savu jauno grupu “I Am Morbid”, programmā tikai labākās kompozīcijas no pirmajiem četriem “Morbid Angel” albumiem – “Altars of Madness” (1989), “Blessed Are the Sick” (1991), “Covenant” (1993) and “Domination” (1995).

Lieliskus koncertus var sagaidīt no enerģiskajiem Somijas humppa folk stila aizsācējiem “Finntroll” un klasiskākās zviedru death'n'roll grupas “Entombed A.D.”!

Festivālā ar unikālu priekšnesumu arī pirmo reizi viesosies Norvēģijas leģendārais darkwave pārstāvis “Mortiis”, amerikāņu / dāņu folk black metal uzlecošā zvaigzne “Myrkur”, kura pirms dažām nedēļām ieguva Metal Hammer balvu par gada labāko metal albumu “Mareridt”, un zviedru viking metal stila aizsācēji “Thyrfing”!

Latvijas skatuvi šogad pārstāvēs mūžam jaunā vīru kopa “Vilki”, kuri nesen atzīmēja 25 gadu jubileju; uz savu vienīgo koncertu šogad fanus aicina enerģiskā folk metal grupa “Green Novice”, kā arī ar speciālu šovu uzstāsies Latvijas hard & heavy pārstāvji “Rebel Riot”!

Pilnu festivāla programmu iespējams atrast šeit.

Sīkāka informācija par festivālu: https://www.kilkimzaibu.com

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.