ZIŅAS

Sagaidāms „U mad bro?” sestais koncerts

Dita Ceriņa 13.12.2012. 00:48
Sestdien, 22. decembrī klubā „Nabaklab” notiks alternatīvās mūzikas koncertu sērijas „U mad bro?” sestais koncerts ar grupām „Dream For Eternity”, „Sirdsmieru, laimi un kaut ko garšīgu” un „Shaping Nothingness”.

Post – rock apvienība „Dream For Enternity” dibināta 2009. gadā Smiltenē un 2010. gadā klajā jau tika laists debijas singls „Up”. Paši grupas dalībnieki par savas sadarbības uzsākšanu raksta: „Katrs savu ceļu gājis, katrs ko piedzīvojis, bet, grūtību pavisam nomākti, patvērumu no vētras tie meklēja šajā drošajā saliņā - kopējā muzicēšanā, kas ļāva atkal atgūt spēkus, sakopot domas un pateikt pareizos vārdus.” Šoreiz grupas uzstāšanos papildinās un tās skanējumu vēl vairāk paspilgtinās viesmākslinieku piedalīšanās koncertā.

„Sirdsmieru, laimi un kaut ko garšīgu” ir grupa no Rīgas, kas izpilda post – rock un izveidota 2009. gadā Limbažos. Tās oriģināli interesantais nosaukums radies salīdzinoši vienkārši - kā apgalvo pati grupa - sarunas laikā apspriežot, ko grupas ģitāristam atvest no ārzemēm, un atbilde bijusi: „Sirdsmieru, laimi un kaut ko garšīgu.” Tagad šie vārdi spēj raksturot arī sajūtas, kas nonāk līdz klausītājiem caur grupas mūziku. 2012. gada sākumā sabiedrības vērtējumam arī tika nodots debijas EP  „Vārdi ir dārgi”.

Grupa „Shaping Nothingness” tika izveidota 2010. gadā Valmierā, apvienojot grupas dalībnieku muzikālās idejas un ietekmes experimental, post - rock, sludge, drone mūzikā. Pašos pirmsākumos „Shaping Nothingness” izveidojās, kā divu cilvēku projekts, taču laika gaitā notikušas arī sastāva izmaiņas, kas ļāvušas pilnveidot  muzikālā materiāla skanējumu.

„U Mad Bro?” iecerēts, kā sērijveida pasākums, kas ar koncertiem sniegtu ieskatu alternatīvās mūzikas aktualitātēs Latvijā vai pavisam vienkārši – šādas mūzikas cienītājiem piedāvātu iespēju to baudīt klātienē.

DJ zālē par dejām rūpēsies DJ Duckling.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.