ZIŅAS

Sadalītas Aptiekas gada balvas

alternative.lv 29.12.2016. 11:16
28. decembra vakarā Vecrīgas krogs "Aptieka" tradicionāli noslēdza gadu ar balvu pasniegšanu centīgākajām grupām.

Svinīgajā ceremonijā kopā tika pasniegtas balvas 12 kategorijās. Kā Gada smagā grupa Aptiekas redzējumā tika apbalvota metāla apvienība OGHRE, savukārt Nesmagā grupa - . "Nikto" saņēma Gada jaunās grupas apbalvojumu, izlase "Ādmiņu 4", kurā apkopoti to grupu un mūziķu ieraksti, kas saviem mēģinājumiem izmanto Ādmiņu ielas telpas, saņēma Gada albuma balvu, bet par Labāko klipu tika atzīts projekta "jozefs k" video dziesmai "naidniekam". Rīta stieņa balva par gaidītāko albumu tika pasniegta pankroka grupai PND, savukārt par Gada labāko koncertu krogā "Aptieka" tika atzīts grupas TESA divdiennieks.

Balvu Gada episkākais apmeklētājs par īpašiem nopelniem Latvijas demogrāfijas veicināšanā saņēma Arnis Kalviškis, par Aptiekas Lāčplēsi kļuva skaņotājs Olivers Tarvids, Radio NABA specbalvu pasniedza grupai Tehnikums, savukārt Gada DJ titulu ieguva Dīvs Reiznieks. Kroga "Aptieka" vadība atzinību Mūža ieguldījuma balvas formā izteica kluba Depo vadītājam Guntim Vanagam. 

Lasi vēl

Komentāri

Ļoti labi, Jaunais Arni. Ļoti labi.
Arnim pelnīta balva!
Go, Arni, go, Arni!
Kaķis par Arni!
Gada Albūms 29.12.2016. 18:45
https://adminucetri.bandcamp.com/releases
Kas ir Arnis un kāpēc par viņu fano?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.