ZIŅAS

Sācies Alternative.lv Mūzikas balvas klausītāju balsojums!

Alternative.lv 06.04.2018. 16:15
Ir uzsākts mūzikas portāla “Alternative.lv” balvas balsojums, kurā klausītājiem tiek dota iespēja izvēlēties savus favorītus no aizvadītā gada aktīvākajām grupām

Tautas balsojums norisināsies no 5. aprīļa līdz 13. aprīlim, kura laikā jebkuram būs iespēja īpaši izveidotā platformā balsot par saviem favorītiem piecās nominācijās: “Gada albums”, “Gada video”, “Gada jaunā grupa”, “Gada labākā uzstāšanās” un “Zelta bumbieris”.

Pēc tam, kad tiks noskaidrots labāko piecinieks katrā kategorijā, savu viedokli izteiks īpaši izveidota žūrija, tādā veidā izvēloties uzvarētāju. Izņēmumi ir nominācijas "Gada labākā uzstāšanās" un "Zelta Bumbieris", kur balvas saņēmēju noteiks tikai skatītāju balsojums.

Balsošana norisinās šeit

Šogad Alternative.lv mūzikas balva piedzīvo nelielas pārmaiņas. Apbalvošanas pasākums tiks pārcelts uz pavasari, kurš būs sadalīts divās daļās - uzvarētāju paziņošana intīmā atmosfērā notiks 19.aprīlī Rīgā, bet pēc tam, 21.aprīlī, Jelgavas klubā "Melno Cepurīšu Balerija" ar vairāku pašmāju grupu piedalīšanos būs "afterparty".

Lasi vēl

Komentāri

TESA!!! TESA!!!! TESA!!!!!!
Nikto (un arii zidruns) ir shii gada top of the pops.
pietiek to tesu..
itkā viss jau ļoti jauki, bet dažas "jaunās" grupas jau pastāv vairākus gadus...
Nigērijas Princis 09.04.2018. 09:34
Tīri šova "Caur ērkšķiem uz!" nopelnu rezultātā, balsoju bumbierī par Bukumu.
vinš ir nenormali alternatīvs :D
Bet par bukumu ideja laba.
Gada Labākā uzstāšanās - noteikti Blinded Memory \m/
Live ļoti enerģiski spele.
kāds no blinded memory drošvien šito ierakstīja :D
Tas gan.
Kapēc Darrva "Laika Rats" nav? Kaut gan pieteikts bija.
Alternative.lv atkal rullē?
Veido savu konkursu un piesaki tad kaut vai savu mammu!
Kāds vispār klausās Darrvu?
Latvijas alternatīvās skatuves scēna nav tik liela, lai tagad katrs rīkotu savu balvu pasniegšanu. Šeit tā lieta ir tāda, ka alternative.lv raksta: Uzsākts priekšbalsojums, kurā katram ir iespēja pieteikt grupas, kas cīnīsies par iekļūšanu balsojuma finālā. Tātad es varu pieteikt arī tavu mammu, ja attiecīgi viņa ir kaut ko alternatīvās mūzikas lietā darījusi, bet redz sanāk tā, ka pieteikt, jau tavu mammu var, bet balsojuma listē viņa neparādīsies. Tad kāda jēga ir izsludinātajam priekšbalsojumam. Alternative.lv varētu netērēt laiku un resursus uz priekšbalsojumu, kā arī beigt mānīt cilvēkus.
Katrs protams var dot balvas kam viņš grib, tikai tad tā arī vajag rakstīt, ka klausītājam balvas noteikšanā nav nekādas teikšanas.
Kamon, saņemies , visdrīzāk tavu izvelēto grupu ir pieteikuši max 5 cilvēki. tāpēc arī neiekļāva. nu žēļ, eij uz koncertiem un atbalsti citadāk, vai arī saki mammai lai koncertē cītīgāk un stradā pie video kartīgāk. esmu priecīgs, ka visas grupas kuras vēlējos ir šajā balsojumā.
Atpis rokas no manas mātes.Vīņa sus4 liek ar aizvērtām acīm,bet ne te.ksts par to, ka konkursi principā nav konkursi un iecepos pa to pašu, ko "vovonam".

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.