ZIŅAS

Sācies Alternative.lv Mūzikas balvas 2020 klausītāju balsojums

Alternative.lv 20.04.2020. 21:00
Ir uzsākts mūzikas portāla “Alternative.lv” gada balvas balsojums, kurā klausītājiem tiek dota iespēja izvēlēties savus favorītus no aizvadītā gada aktīvākajām grupām.

Klausītāju balsojums norisināsies trīs nedēļas no 20. aprīļa līdz 10. maijam, kura laikā jebkuram būs iespēja īpaši izveidotā platformā balsot par saviem favorītiem četrās nominācijās: "Gada albums", "Gada video", "Gada jaunā grupa" un "Zelta bumbieris".

Pēc tam, kad tiks noskaidrots labāko piecinieks katrā kategorijā, savu viedokli izteiks īpaši izveidota žūrija, tādā veidā izvēloties uzvarētāju. Izņēmumi ir nominācija "Zelta Bumbieris", kur balvas saņēmēju noteiks tikai skatītāju balsojums un "Alternative.lv specbalva", ko portāla komanda pasniegs par īpašiem nopelniem Latvijas alternatīvās koncertdzīves veicināšanā un attīstīšanā.

Balsošana norisinās šeit!

Uzvarētāju paziņošana notiks 17. maijā. Sīkāka informācija par balvu pasniegšanas ceremoniju sekos. "Alternative.lv Mūzikas balva 2020" notiek sadarbībā ar rokbāru "Nemiers", taču sākotnēji plānotais koncerts 18. aprīlī tika atcelts ārkārtas stāvokļa dēļ.

Saistībā ar valstī izsludinātajiem ierobežojumiem, "Alternative.lv" kolektīvs aicina atbalstīt vietējos mūziķus virtuāli, kā arī pievienojas iniciatīvai palikt mājās. Ticam, ka mošpita pirmajās rindās varēsim tikties jau pavisam drīz.

Lasi vēl

Komentāri

Kārtējo reizi alternative.lv neiekļauj balsošanā tos kas viņiem nav ielīduši dirsā?
Atbilde Nekādam. 21.04.2020. 11:48
Wtf, par kādu līšanu dirsā iet runa? Bija takš skaidri pateikts, ka pašiem jāpiesaka grupa, kuru vēlies. dude, tā ir tava vaina.
Varējāt balsošanā salikt atbilstošos albumu koverus, nevis vecas grupu bildes. Vai tādas elementāras lietas ir kādam jāmāca?
Balso par mani!
Jautājums 21.04.2020. 15:18
Man ļauj balsot no viena feisbuk profila vairākas reizes. Cik daudz var balsot? un vai tiks izsekoti dalībnieki, kuriem no viena profila ir sabalsotas daudz reizes?
Tiek jau pieteikts, bet netiek iekļauts balsošanas listē
Atbilde Atbildei 21.04.2020. 16:04
Vaina tomēr ir tevī
Ģirts no alt.lv 21.04.2020. 17:03
Nekāds, vai vari, lūdzu, nosaukt, par kuru grupu ir runa? Ievietojām balsošānā visas grupas, kuras tika pievienotas nominācijām! Savukārt par balsošanu nevajag satraukties - atkārtots balsojums netiks ņemts vērā!
Gada albuma nominācijā tika pieteikts izlases albums "Jelgavas alternatīvās mūzikas izlase 1991-2017". Tūlīt izrādīsies, ka izlases albumi netiek pieņemti, bet tikai grupu. Bet neskatoties uz to, arī citus gadus ir ignorēti pieteikumi. Vienā no iepriekšējiem gadiem bija pieteikts Zahnrad, bet te atkal droši vien būs atrunas, ka industrial noise ir cits tusiņš (vai tā nav alternatīvā mūzika?), kaut gan tajā pašā laikā nez kapēc Latvijas Gāze (arī industrial tusiņš) bija iekļauti balsošanā. Ir bijuši arī citi aplauzieni....
Ģirts no alt.lv 21.04.2020. 19:30
Diemžēl man nāksies Tevi, Nekāds, apbēdināt, jo arī pie nomināciju pieteikšanas ir rakstīts: "Albums grupai ir kā bērns - kopīgi radīts, ilgi nācis un pēc tam atlikušo dzīvi daudzināts, neskatoties uz to, ko citi par viņu saka. Mūsuprāt, visas grupas, kuras ir izdevušas pa albumam, ir pelnījušas īpašu apbalvojumu par devumu Latvijas alternatīvajai skatuvei, taču šajā reizē vēlamies atrast to vienu apvienību, kuras ‘bērns’ būs visvairāk iepaticies arī citiem."
Mēs, protams, augstu vērtējam izlases, bet šajā gadījumā izlase neatbilst "Gada Albums" nominācijai.
Savukārt par iepriekšējiem gadiem runājot, citreiz kaut kas paslīd garām arī mums diemžēl, tāpēc, ja kāds kaut ko pamana, tad droši var mums rakstīt, un mēs uzreiz cenšamies to izlabot! Atvainojos Tev visa alternative.lv vārdā, ka esam palaiduši kādu grupu iepriekš, un liels paldies, ka seko mūsu aktivitātēm līdzi!
Mr. Komentārs 22.04.2020. 15:39
Ir portāli, kur komentāri vispār ir izrubīti ārā un man šķiet, ka tas padara dzīvi labāku.
Nav Zvjozdočk, nav pisaks. Stulb padarīšan
Alternative lv komanda ir malači.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.