ZIŅAS

Sācies Alternative.lv Gada balvas klausītāju balsojums

Alternative.lv 18.01.2016. 07:00
Ir uzsākts mūzikas portāla “Alternative.lv” gada balvas balsojums, kurā klausītājiem tiek dota iespēja izvēlēties savus favorītus no aizvadītā gada aktīvākajām grupām.

Tautas balsojums norisināsies no 18. janvāra līdz 5. februārim, kura laikā jebkuram būs iespēja īpaši izveidotā platformā balsot par saviem favorītiem piecās nominācijās: “Gada albums”, “Gada video”, “Zelta bumbieris” un “Gada jaunā grupa”, savukārt pirmo reizi tiks apbalvots spilgtākais 2015. gada grupas koncerts kategorijā "Gada labākā uzstāšanās".

Pēc tam, kad tiks noskaidrots labāko piecinieks katrā kategorijā, savu viedokli izteiks īpaši izveidota žūrija, tādā veidā izvēloties uzvarētāju. Izņēmumi ir nominācijas "Gada labākā uzstāšanās" un "Zelta Bumbieris", kur balvas saņēmēju noteiks tikai skatītāju balsojums.

Balsošana norisinās šeit!


Apbalvošanas ceremonija ar veikalu tīkla “Spirits & Wine” atbalstu notiks 12. februārī Vecrīgas klubā “Pūce, Klubs Naktī”, agrākajās “Pulkvedim Neviens Neraksta” telpās. Šogad īpašs uzsvars tiks likts uz balvu pasniegšanas svinīgo daļu un ar īpašiem akustiskajiem priekšnesumiem uzstāsies grupas S.I.L.S. un Laika Suns, kā arī citas pašmāju grupas, kas tiks atklātas, tuvojoties pasākumam.

Atgādinām, ka pērn balvu par gada labāko albumu saņēma ansamblis “Manta”, savukārt “Darrva” tika atzīta par gada jauno grupu. Video nominācijā uzvarēja "Momend" ar klipu dziesmai "Another Human Being", bet klausītāju balsojumā "Zelta bumbieri" saņēma apvienība "Jūdas graši". Tāpat “Alternative.lv” balvu pasniedza grupai “Aurora” par “Gada atgriešanos”, savukārt studijas “Hodila records” saimnieks Ģirts Laumanis saņēma specbalvu par ieguldījumu Latvijas skatuves attīstībā.

Lasi vēl

Komentāri

Ieeja apbalvošanas ceremonijā bez maksas?
Sаintorment anyway
nevaru izdomāt - zelta bumbieri atejai vai bukumam. abi vienādi mēsli
Domāju, ka Ateja tikai priecātos par bumbieri :D
Bumbiers, viennozīmīgi - Yomi
gribu fekāliju tējiņu 19.01.2016. 20:43
CATALEPSIA thaa beeessstttttttttt
yoyoyoyo
Ja Catalepsia neuzvarēs, tad tam visam nav jēgas. Pati labākā LV grupa šobrīd!
Uzvarēs, uzvarēs.
Karmaree jaauzvar,,,
Nevērtēju, kurš labākais, bet uzskatu, ka visi ir atzinības vērti vismaz par mēģinājumu.
Srsly? Ever seen eschatos live?
Skaifordžer! Skaifordžer!
Slaughtered Lambs visslabāka deathcore apvienība Latvijā. Ceru ka viņi uzvarēs.
Balsoju par Slaughtered lambs, jo tie kačā!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.