ZIŅAS

Turpinās Alternative.lv balvas klausītāju balsojums

alternative.lv 28.02.2017. 09:00
Ir uzsākts mūzikas portāla “Alternative.lv” balvas balsojums, kurā klausītājiem tiek dota iespēja izvēlēties savus favorītus no aizvadītā gada aktīvākajām grupām.

Tautas balsojums norisināsies no 28. februārim līdz 9. martam, kura laikā jebkuram būs iespēja īpaši izveidotā platformā balsot par saviem favorītiem piecās nominācijās: “Gada albums”, “Gada video”, “Gada jaunā grupa”, “Gada labākā uzstāšanās” un “Zelta bumbieris”.

Pēc tam, kad tiks noskaidrots labāko piecinieks katrā kategorijā, savu viedokli izteiks īpaši izveidota žūrija, tādā veidā izvēloties uzvarētāju. Izņēmumi ir nominācijas "Gada labākā uzstāšanās" un "Zelta Bumbieris", kur balvas saņēmēju noteiks tikai skatītāju balsojums.

BALSOŠANA NORISINĀS ŠEIT

 

Balvu pasniegšana notiks 24. martā klubā "Nabaklab", un viena no grupām, kas uzstāsies svinīgajā vakarā, būs The Factor. Plašāka informācija par pasākuma norisi un īpašajiem viesiem sekos. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas vietnē ticketshop.lv. Tuvojoties pasākumam, biļešu cena palielināsies.

Atgādinām, ka Balvu par 2015. gada labāko albumu saņēma grupa „TESA” un ieraksts "G H O S T", savukārt grupa „Zāle” tika atzīta par gada jauno grupu. „Gada labākā uzstāšanās” godalga tika piešķirta grupai „Skyforger” par albuma „Senprūsija” prezentācijas koncertu Sapņu Fabrikā. Video nominācijā uzvarēja „Inokentijs Mārpls” ar klipu dziesmai "Brīvību Latvijai", bet klausītāju balsojumā "Zelta bumbieri" saņēma Cēsu skatuves veterāns „Zaķis”.

Lasi vēl

Komentāri

Kur ir Rons? Nav put bumbierī? Ož pēc korupcijas iekš alternative.lv, varu derēt, ka uzvarētāji jau ir nolemti un balsošana ir tikai skatam. Kauns.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.