ZIŅAS

Rotten Smile piedāvā - crust, sludge un metāls Ādmiņu ielā (Izmaiņas grupu sarakstā)

Rotten Smile 27.10.2015. 10:42
28.oktobrī Ādmiņu ielā 4 koncertēs crust/hc grupa "ZLP GNR" no Lietuvas, pašmāju Gené Kruppa, jauns lietuviešu sludge projekts "Sloga" un breakcore/rave punk projekts "Beyond The Borders".

ZPL GNR ir dark hardcore/crust grupa, kura bāzējas Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Grupa bieži koncertē savās mājās un tuvējās ārzemēs, kā arī ir pabijusi vairākās Eiropas tūrēs. Tās dalībnieki rīko d.i.y. koncertus un ir kluba XI20 īpašnieki. Grupa ir izdevusi 2 albumus. Alternative.lv ārzemju apskatnieka interviju ar grupu lasi šeit!

Neparedzētu apstākļu dēļ TESA šajā pasākumā neuzstāsies. Tā vietā klausītājus sagaida post-hardkoristi Gene Kruppa!
Gené Kruppa ir eksperimentāli improvizatīva post hc grupa ar saknēm Smiltenē, kur tās dalībnieki rīko Rupjmaize Fest un ir aktīvi Latvijas hc/punk scēnas darboņi, kas uzstājas arī ārpus LV.

SLOGA ir jauns, pāris gadus pastāvošs sludge projekts no Lietuvas, Viļņas, kurā ir apvienojušies grupas The Sold Outs un ZLP GNR dalībnieki.

Beyond The Borders ir breakcore/rave punk projekts, kura nemainīgais dalībnieks Stass (ex – Neprodukts, Bikes Against the Machine,) ir pārcēlies uz Spāniju un izvērtis savu darbību tur. Šī būs reta iespēja redzēt BTB dzīvo uzstāšanos Latvijā.

Sākums: 20:00
Ieeja : 3eur

Piesakies pasākumam: https://www.facebook.com/events/928514967196229/

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.