ZIŅAS

Rotten Smile piedāvā: crust/metal koncerts Ādmiņu ielā

Rotten Smile 19.08.2015. 11:07
22.augustā Ādmiņu ielās telpās notiks Rotten Smile rīkots koncerts, kurā uzstāsies grupas no Lietuvas, Krievijas un Latvijas.

Koncertā uzstāsies Lietuvas dark emo crust grupa Anarres, Krievijas black metal/crust grupa Iskra Zhizny un eksperimentālā post metal apvienība Dūmu Zārka Zēni no Rīgas.

Anarres ir 2004. gadā radusies grupa no Lietuvas, kuras mūzikā ir saklausāmas dark screamo,black metal un crust ietekmes. Grupa ir izdevusi 2006. gadā demo ierakstu un 2009. gadā albumu Tarp Bajerio Ir Mirties, kuram sekoja Baltijas un Skandināvijas tūre, un koncertpauze 4. gadu garumā, jo dalībnieki pārcēlās uz dzīvi ārzemēs. Anglijā grupas bundzinieks patreiz spēlē grupās Dgorath un Fuksewertrench. Pēc daudzu gadu klusēšanas grupa ir sanākusi atkal kopā pagūstot jau nospēlējusi pāris koncertus Francijā un tagad dodas izbrucienā pa Baltijas valstīm.

Iskra Zhizny ir black metal/crust grupa no Pēterburgas, Krievijā. Grupas sastāvā ir pieredzējuši mūziķi, kuri patreiz spēlē un kādreiz ir darbojušies grupās: Vesna Narodov, Tlaloc, Direct Action, Krivda, Bone Machinist, Blockade Cannibals. Paralēli muzicēšanai dalībnieki palīdz arī organizēt vienu no lielākajiem Krievijas d.i.y punk/hc festivāliem United Help Fest. Grupas bagāžā ir 2013. gadā izdots albums un nesen izdots EP ieraksts, kuru šajā tūrē arī tā prezentēs.

Dūmu Zārka Zēni ir vienmēr mainīga, experimentāla post metal apvienība, kuras dalībnieku skaits un instrumentu dauzveidība bieži vien nav zināma līdz pat uzstāšanās brīdim.

Sākums: 20:00
Ieeja/Ziedojums grupām: 3 eur

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.