ZIŅAS

"Rot In Smile" minifestivāls klubā "Depo"

Rotten Smile/Ej Apskrieties! 21.07.2015. 10:45
23.jūlijā Ej Apskrieties un Rotten Smile sadarbībā ar klubu Depo rīko starptautisku hardcore/punk mini festivālu ROT IN SUN ar Polijas, Somijas, Baltkrievijas un Latvijas grupu piedalīšanos.

Pasākumā uzstāsies:

Drip Of Lies - hardcore/crust (Poland)

2008.gadā dibināta grupa no Varšavas. Sava žanra zināmākā grupa Polijā, kura arī daudz tūrē un uzstājas Eiropā. Grupa savā skanējumā apvieno tumšu crust ar agresīvu hardcore labākajās From Ashes Rise un Tragedy tradīcijās. Grupas ieraksti ir dzirdami vairākās starptautiskās kompilācijās, izdots viens LP albums un vairāki 7” EP spliti.

Monday Suicide - anarcho punk hardcore (Belarus)

Viena no aktīvākajām un zināmākajām Baltkrievijas hardcore punk grupām, kura guvusi plašu atpazīstamību, aktīvi koncertējot aktuālākajos d.i.y. punk/hc festivālos un koncertos visā Eiropā. Grupai ir split albums ar slaveno Holandes punk hardcore grupu Landverraad, kuras vokāliste ir Marina no Latvijas grupas Damage Repair.

Still Beating - melodic hardcore punk (Finland)

2012. gadā izveidota modernā hardcore punk gupa, kura jau paspējusi savā pastāvēšanas vēsturē izdot divus albumus un gūt strptautisku ievērību. Somijas hardcore zine KAOOS ievietojis viņus savā gada labāko grupu top 5.

Bagna - hardcore/crust (Belarus)

Leģendārās punk/hc apvienības Contra La Contra dalībnieku jaunā grupa. Grupa daudz koncertē gan Baltkrievijā gan Eiropā. Izdoti split ieraksti ar grupām I Know, Skarpretter, Life Scars, kā arī tiko tapis jauns LP, kura skaņdarbus varēs dzirdēt šajā pasākumā.

https://www.facebook.com/pages/Bagna/382563151780071
https://bagna.bandcamp.com/

Defectives - raw punk/hc (Latvia)

Defectives ir d.i.y. punk/hc grupa no Rīgas (Latvija), kas pastāv no 2009. gada. Dalībnieki ir spēlējuši apvienībās Neprodukts, B.T.B. (Beyond the Borders),Kaiman, Rīcības Brīvība, HeadShot, Liekais Svars.

Ieeja pasākumā no 19:00 / koncerta sākums 20:00
Ziedojums grupām / Ieejas maksa:
5.- eur
4.- eur, ja savlaicīgi (līdz 16.00) esi atzīmējies facebook kā DOSIES, vai arī ar flaijeri no www.klubsdepo.lv

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.