ZIŅAS

Rokfestivāls KLANG! – mūziķi aicina (video)

KLANG 18.07.2013. 16:03
Šī gada 26. – 27. jūlijā Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā pirmo reizi notiks rokfestivāls „KLANG!”.

Īpašus festivāla video ielūgumus sagatavojušas grupas Preternatural, Inokentijs Mārpls, Burned In Blizzard un Monologs Divatā.

Festivālā uzstāsies Dzelzs Vilks, Mary Jane,  Sanctimony, Inokentijs Mārpls, Preternatural, The Factor, Trendkill Method, Huskvarn, Relicseed, Indygo, Art of keeping secrets, Omerta, GhettoZloba un citas Latvijas smagās un alternatīvās mūzikas žanrus pārstāvošas apvienības.

Festivāla organizatori parūpējušies arī par ērtu nokļūšanu līdz pasākuma vietai: 26. jūlijā no Strēlnieku laukuma Rīgas centrā reizi stundā sākot no plkst. 17:00 līdz 22:00 kursēs autobuss, nodrošinot iespēju nokļūt tieši festivāla norises vietā, savukārt 28. jūlija rītā sākot reizi stundā no plkst. 10:00 līdz 16:00 pasākuma apmeklētājiem būs iespēja nokļūt atpakaļ Strēlnieku laukumā.

Festivāla biļetes jau pieejamas iepriekšpārdošanā internetā par cenu 10 Ls: bet pasākuma laikā biļetes varēs iegādāties pie ieejas par cenu 12 Ls. Teritorijā būs pieejama autostāvvieta, vieta teltīm, kā arī tiks nodrošināta ēdināšana un bārs.

Lasi vēl

Komentāri

Tas izskatās pēc reklāmas, kas piestāvētu Pestivālam
metalhead 18.07.2013. 16:29
kas tās par dūdiņām? no kuras metala grupas?
Tās dūdiņas ir brokastīs ;)
Ņemot vērā apmeklētāju daudzumu tad daudziem viņas drīzāk tiks pusdienās vai vakariņās
to skynet 18.07.2013. 17:36
a kur var redzēt apmeklētāju daudzumu?!
pietiks jau ar grupu dalībnieku daudzumu! :D
Anonīmais Šakālis 22.07.2013. 22:05
Pirmo reizi redzu, ka kādam ir iebildumi pret dūdiņām rokfestivālā!
fors,i beidzot kaut kas notiek k,ekava-

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.