ZIŅAS

Rokfestivāls "KLANG!" jau šonedēļ!

KLANG 20.07.2015. 10:43
24.-25.jūlijā Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā jau trešo reizi notiks rokfestivāls "KLANG!", kurā uzstāsies gan pašmāju populārākie mūziķi, gan viesi no ārvalstīm.

Spilgtākie priekšnesumi sagaidāmi no „Soundarcade”, „SIA Radikal”, „Sanctimony”, „TESA”, „Omerta”, „Pienvedēja Piedzīvojumi”, „Dzelzs Vilks”, „Astra The 22s” un citām pašmāju rokgrupām, savukārt no ārvalstu viesiem noteikti izcelsies apvienības „Neonfly” (Anglija) un „Liveevil” (Čehija). Pirmās dienas vakarā „Jägermeister” teltī ballīti iegriezīs UFO Grupa un DJ Uldis Rudaks, savukārt otrajā naktī par vislabāko rokenrola atmosfēru rūpēsies apvienība „Mary Jane” un kolorītais DJ Pa$aka. Pilna festivāla programma un grupu uzstāšanās laiki atrodami šeit.

Organizatori šogad sarūpējuši vairākus patīkamus pārsteigumus festivāla apmeklētājiem, no kuriem, iespējams, svarīgākais ir „Valmiermuižas alus” darītavas speciāli brūvētais „KLANG!” alus. Festivāls būs vienīgā vieta, kur jauno dzērienu varēs baudīt arī nefiltrētā veidā kopā ar Vecrīgas bāra „Garāža” gatavotajiem ēdieniem. Šogad krietni plašāka vieta atvēlēta gan telšu pilsētiņai, gan autostāvvietai, kā arī būs atsevišķi nodalītas riteņu un motociklu novietnes.

Festivāls šogad iedibināja arī jaunu tradīciju un pasniedza pirmo „KLANG PAZEMES BALVU” par pašaizliedzīgu ieguldījumu Latvijas alternatīvās kultūras veidošanā, rokmūzikas skatuves kopšanā un attīstības veicināšanā. Simbolizējot balvas ideju un saukli „Sanāk tiem, kuri rok!”, metāla lāpstu saņēma viens no pašmāju alternatīvās kultūras („pazemes”) karognesējiem Raimonds Lagimovs jeb Dambis („Inokentijs Mārpls”).

Organizatori atgādina, ka vēl tikai līdz 23.jūlijam iepriekšpārdošanā par draudzīgajām cenām iespējams iegādāties gan vienas dienas, gan divu dienu, kā arī grupu biļetes uz festivālu. Iepriekšpārdošanā pieejamas arī biļetes uz autobusu, kurš festivāla dienā kursēs no Rīgas (Strēlnieku piemineklis) uz festivāla norises vietu Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā. Autobusu kustības saraksts 24.jūlijā: 17:00; 19:00; 21:00. Būs pieejams transports arī 26.jūlijā no Klaņģu kalna atpakaļ uz Rīgu plkst. 10:00 un 12:00. Biļetes iespējams iegādāties šeit.

FB pasākumam piesakies šeit!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.