ZIŅAS

Rokfestivāls „KLANG!” izziņo grupu sastāvu

KLANG 28.04.2014. 10:17
25. – 26. jūlijā Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā otro gadu notiks rokfestivāls „KLANG!”, piedāvājot stilu daudzveidību ar pašmāju un ārzemju grupu piedalīšanos.

Festivāla prganizatori izziņojuši visas šā gada festivāla grupas ar pašmāju alternatīvā roka veterāniem Pienvedēja Piedzīvojumi priekšgalā. „Pienvedējiem” šis ir īpašs gads – grupa svinēs 20. dzimšanas dienu, gatavojas jauniem ierakstiem un koncertiem. Atšķirībā no pagājušā gada, šoreiz dalībnieku vidū vērojama lielāka stilu dažādība, kā arī būs viesi no Igaunijas (Evestus, Cantilena), Polijas (Lacrima), Krievijas (Arcanorum Astrum) un Norvēģijas (Dominanz). Festivālā uzstāsies viena no pašmāju smagās mūzikas klausītāju iecienītākajām apvienībām Frailty, kas pērnā gada nogalē nosvinēja desmit gadu jubileju, savukārt 2014. gada beigām gatavo jaunu repertuāru. Līdzās vietējiem „doom metal” meistariem apmeklētājus priecēs latviešu smagā roka veterāni Rūsa, kas pērn savā 26 gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē izdeva fanu ilgi gaidīto otro albumu „No vāka līdz vākam” un ar šo ierakstu pārliecinoši triumfēja Mūzikas ierakstu gada balvā „Zelta mikrofons” nominācijā „Labākais metāla un rokmūzikas albums”. Noteikti jāatzīmē vēl viena „Zelta mikrofona” ieguvēja – apvienība Elkupe, kas ieguva balvu kategorijā „Labākais alternatīvās mūzikas albums”. Festivāla dalībnieku vidū būs arī turboroka pamatlicēji, vienmēr kolorītie Oranžās brīvdienas, ar skarbu, bet patiesu pašironiju apveltītie Jūdas Graši, pankroka karognesēji PND, kā arī apvienības Ak69, Rīta Stienis, All Day Long, Bloody Heels un citi. „KLANG” smagākā daļa šogad pieder grupām Enhet, Darrva, Deodium, Dehead un Traumatized, kā arī leģendārajiem norvēģiem Dominanz.

„KLANG!” komanda priecājas paziņot par vēl vienu festivāla draugu un sadarbības partneri – portālu alternative.lv. Tieši šāds būs vienas festivāla skatuves nosaukums un, sākot ar Maija mēnesi arī tur, varēs lasīt visu par un ap festivālu.

Plānoti arī festivālam veltīti koncerti: 30. Maijā Cēsu „Fonoklubā” uzstāsies grupas „The Factor” un „Sanctimony”, bet 6. Jūnijā Liepājas „Fontaine Palace” spēlēs „Bloody Heels”, „Art of keeping secrets” un „The Factor”. Plānots koncerts arī Rīgā, par ko informācija sekos.

Kā zināms, Kaspara Upaciera jeb Ufo vadītais radio „Boom FM” ir festivāla oficiālais radio, kura ietvaros notiek raidījums „Klangvakars”. Pēc neilga klusuma brīža jau pavisam drīz raidījuma darbība atsāksies ar jaunu saturu un koncepciju, par ko tiks ziņots festivāla sociālo portālu profilos, kā arī topošajā mājaslapā.

Festivāla organizatori īpaši pateicas SIA „Mediju Nams”, Sandrim Vanzovičam un žurnālam „Vakara Ziņas”, ar kuriem kopā sākta jauna rubrika „rock”. Turpmāk šeit varēs lasīt intervijas ar festivāla grupu dalībniekiem, organizatoriem, kā arī atrast citu informāciju gan par festivālu, gan ar to saistītajiem pasākumiem un pašmāju alternatīvās mūzikas skatuvi kopumā

Biļetes uz festivālu pieejamas ierobežotā daudzumā (2000 gab.) un nopērkamas portālā TICKETSHOP.LV (https://www.ticketshop.lv/site/events/view/813) par cenu 15 EUR. Festivāla dienā biļetes cena 20 EUR. Sīkāk par festivāla dalībniekiem, atrašanās vietu u.c. informācija pieejama Facebook lapā (https://www.facebook.com/kfestlv), kā arī vēlāk festivāla oficiālajā mājaslapā.

Lasi vēl

Komentāri

Kāda jēga vilkt iekšā C kategorijas importu?
ņemot vērā, ka arī no vietējām grupam nekā klausāma nav.
Maksāt 15 EUR lai redzētu Frailty, Rūsu un Rīta Stieni jo viss pārējais ir vienkārši noželojams? Nē, paldies.
drusku takā pa dārgu liekas, organizētāji!
Ieteikums organizātoriem: Sadalīt pa dienām, vienā dienā ''smago galu'' un otrā ''vieglo galu'' un tirgot biļetes arī uz vienu dienu.
Piemēram, man īpaši neinteresē tas ''vieglais gals'' !
karmafree 28.04.2014. 22:21
Organizatori ir malači ka taisa festivalu Latvija ar Latvijas grupam, bet alternative.lv anonimiem komentetajiem viss ir suds. Organizatori neņemiet vera, jus esat malači . Turpiniet darit !!!!
yeahh.. Arcanorum Astrum ;)
jā, piekrītu iepriekšējam komentāram - vajadzēja sadalīt un ar iespēju uz vienu dienu!
Kāpēc nav Zaķis? :(
Kādam 15 euro liekas par dārgu par 2 dienu pasākumu, baru ar grupām? Ja ekskluzīvākais, ko savā dzīvē esi ēdis, ir roltonu paka, man Tevis žēl.
Tur jau tā lieta, ka par 15 eiro gribas apēst mikrovilnī uzsildītu otro ēdienu, bet te tiek atdzisis roltons.
ok, var padomāt citādāk - cik vienā vakarā alos notriec? 20 eiras? 40 eiras? 15 salīdzinoši priekš ikdienas izdevumiem ir nekas.
Beidziet būt tādi žīdi! Pateicoties tādiem čīkstuļiem, kam 15Eur par divdienu fest ar baru grupām liekas par dārgu šādi pasākumi arī tikpat kā vairs nav...
smieklīgi, nudien.
Dārgais, draugs, ko tu te kājstarpi sauļo, ja Tev neder Klang, tak dodies uz Positivus, Summer Bich Party vai līdzvērtīgu, tur superīgas grupas kapās, svaigas, aktuālas, smukas un tā. Un ieeja arī bezmaksas.
Vai arī, brauc uz pļavu ar divlitreni - būs labi.
Emīlija. 01.05.2014. 02:28
Es domāju ka Jūs visi varat iet tā smuki padirst un vienkārši doties uz festu un izbaudīt rokmūziku.
Rokmūzika ir labākais kas uz šīs pasaules ir radies.
Tie kuriem ir iebildumi, sēž mājās, klausaties uz austiņām savus mp3 formāta gabaliņus,
tie kuriem patīk dzīvā rokmūzika dosies uz turieni un izbaudīs šo festivālu.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.