ZIŅAS

Rīgā koncertēs sladžmetāla pārstāvji no Somijas

ULVE agency 04.03.2014. 15:33
5. martā Rīgas mūzikas klubā Nabaklab koncertēs sladžmetāla grupas no Somijas – Stolen Kidneys un Arson Under the Sea.

Stolen Kidneys ir sladžmetāla apvienība no Somijas, kura izveidota 2009. gadā Botnijas līča krasta pilsētā Oulu. Viena no grupas raksturīgākajām iezīmēm ir skanējuma sakausējums, kas sniedzas no hārdkora pankroka līdz inteliģentai metālmūzikai, nereti izvēršoties ar pārmērīgu skaļumu vai distorsiju, un padarot viņu mūziku vienlīdz „pieņemamu” gan smagā pankroka, gan trokšņu rokmūzikas cienītājiem.

 

Ansamblis ir aizvadījis vairākus desmitus koncertu savā dzimtajā pilsētā un citviet kopā ar tādām grupām kā Magrudergrind, Moloken, Boar, Famine Year, un apkopojis savu darbību divos īsspēlējošos ierakstos.

Līdzās Stolen Kidneys Nabaklab koncertēs arī viņu domubiedri, daudzgalvainā Somijas smagās mūzikas apvienība Arson Under the Sea, kuri gada sākumā nule izdevuši savu pašnosaukto debijas albumu, kurš ieturēts dinamiskā dūmmetāla un sladžmetāla žanru līdzsvarā.

Vakara ievadā uzstāsies vietējie mūziķi – postmetāla grupa North Bend no Jūrmalas un nāves metāla grupa Darrva no Jelgavas.

Klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā.
Pasākuma sākums plkst. 21:00, ieejas maksa 5 eiro.

Lasi vēl

Komentāri

pingvīns 08.03.2014. 15:32
Nebija tur nekāda sladžmetāla. Tas viss ir HC, varbūt ar šādām tādām novirzēm.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.