ZIŅAS

Rīta Stienis izdos ilgi gaidīto debijas albumu

Rīta Stienis 08.11.2017. 16:56
24. novembrī tiks izdots sportpunk orķestra "Rīta Stienis" pirmais studijas albums "Boobieshooter", kam sekos grupas vislatvijas tūre.

"Latvijas un visas pasaules spilgtākais un vienīgais sportpunk orķestris Rīta Stienis pēc daudzu gadu darba studijā, beidzot šī gada rudenī izdos savu pirmo studijas albumu Boobieshooter, jeb Šauj Uz Pupiem, kas sevī pavienos visas labākās apvienības kompozīcijas, kuras tautā ir iemīļojuši gan lieli, gan mazi", stāsta grupa.

Neskatoties uz to, ka albums vēl tikai iznāks, tas jau ir ieguvis vairākas balvas - kroga Aptiekas gada balvā tika apbalvots kā gaidītākais albums gan 2013., gan 2014. gadā, bet turpmākajos divos gados šo unikālo balvu pārdēvēja par Rīta Stieņa balvu par gaidītāko albumu, kur viena no laureātēm bija slavenā panku apvienība PND (visticamāk, ka šo titulu turpmāk pārņems tieši šis kolektīvs).

Rīta Stienis dosies arī Vislatvijas promotūrē ar grandiozu atklāšanu 24. novembrī Jelgavas jaunajā Balerijā, 1. decembrī Rīgas centrā Cafe Leningrad, kas arī ir šī albuma morāls, gan finansiāls atbalstītājs, 2. decembrī Daugavpilī Artilērijas pagrabos, uz kurieni tiks norīkots speciāls vilciena vagons un faniem būs iespēja kopā ar grupu doties 4 stundu piedzīvojumā ar dažādām izklaidēm un cienastiem (sīkāks info drīzumā www.leningrad.lv), 7. decembrī Āgenskalna lokālā Veldze, kas palīdzēja ar albuma dizaina tapšanu, un 9. decembrī noslēgums tūrei ar koncertu Liepājā rokklubā Fontaine Palace. Pēc koncertiem balli līdz pirmajiem rīta transportiem turpinās, kāds no Rīta Stieņa dīdžejprojektiem - Visu laiku sliktākā mūzika ar DJ Herbe Panks un DJ Kozmens vai visu laiku labākais diskoduets Ritvars Š.

Šo gaidāmo koncertu sastāvs būs diezgan iespaiīgs, jo apvienosies esošie un bijušie grupas dalībnieki, kas nozīmē, ka uz skatuves vienlaicīgi atradīsies un muzicēl līdz pat 14 skaisti tērptu mūziķu sastāvs ar diviem ģitāristiem, četriem sitamo instrumentu lietpratējiem un četriem pūtējiem un čellistu, grupas frontmena Kozmena vadībā.

Jaunais albums CD formātā ar digitālo kopiju par īpašu cenu būs pieejams visās koncertu norises vietās pasākuma laikā,  bet digitāli jau no 24. novembra vietnē www.bandcamp.com, savukārt populārākajos straumēšanas servisos tikai no 2018. gada sākuma.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.