ZIŅAS

Sāksies festivāls Devilstone!

Devilstone 13.07.2016. 10:42
No 14. līdz 17. jūlijām Lietuvā, Anikšķos, notiks Baltijas nozīmīgākais alternatīvās mūzikas festivāls "Devilstone"!

Festivāla organizētāji šī gada muzikālā programmu sauc par vienu no spēcīgākajām visā pasākuma astoņu gadu garajā vēsturē. Uz četrām skatuvēm kopumā uzstāsies 35 grupas no 15 valstīm, no Ziemeļamerikas līdz Polijai. Galvenās “Austrumu” un “Rietumu” skatuves piedāvās atlasītu mūzikas klāstu. “Austrumos” būs iespējams dzirdēt visdažādāko roku – no klasiskā “stoner” roka līdz romantiskiem eksperimentiem, bet “Rietumos” skanēs smagākas un ekstremālākas skaņas. Trešā “Gama” skatuve būs paredzēta dienas koncertiem, lekcijām, improvizācijām un īstam rokenrolam. Savukārt uz ceturtās “Rokotēkas” skatuves naktīs spēlēs DJ un neļaus mūzikai beigties līdz rītausmai.

Šogas uz skatuvēm kāps tādas grupas kā "Behemoth", "Uncle Acid and the Deadbeats", "Napalm Death", "Batushka", "The Soft Moon", "Toxic Holocaust" un daudzi citi! Ar visiem māksliniekiem vari iepazīties šeit!Svarīgāko informāciju par nokļūšanu, nakšnošanu, festivāla teritoju un aktivitātēm atradīsi festivāla mājaslapā! Arī no Rīgas tiek organizēts autobuss, kas apmeklētājus aizvedīs un atvedīs no Lietuvas!

Biļetešu iegāde vietnē ticketshop.lv.


Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.