ZIŅAS

RīgaTV 24 meklēs labāko jauno blici!

Rīga TV 24 28.05.2015. 16:00
Jau šovasar kanālā RīgaTV 24 sāksies muzikāli izklaidējošs raidījums „Blice Nr. 1”.

Jauno grupu konkurss, kurā 6 mūzikas grupas cīnīsies par galveno balvu - profesionālu ierakstu Mic Rec studijā! Šis šovs būs iespēja jaunajām grupām dzirdēt profesionāļu komentārus, iegūt atpazīstamību un parādīt sevi Latvijai!

Konkursu vadīs grupas „Triānas Parks” soliste Agnese Rakovska un visiem labi zināmais, grupas Z-scars solists, mūziķis – Andris Kivičs. Arī Agnese ar savu grupu kādreiz spēlēja tikai savas mājas garāžā, taču tagad viņa aicina arī Tevi kāpt ārā no savas garāžās! Tieši Agnese un Andris ir tie, kuri zina, kā ir cīnīties un mēģināt izsisties mūzikas šovbiznesā. Tagad viņi palīdzēs to izdarīt jaunajām mūzikas grupām!

Jaunās grupas ik piektdienu vērtēs skatuves profesionāļu žūrija. Konkursā katru nedēļu sacentīsies iepriekš atlasītas 6 mūzikas grupas, kuras viena raidījuma laikā katra izpildīs divas dziesmas - vienu savu pašsacerētu, otru, kuru noteiks raidījuma veidotājs. Grupas tiks vērtētas pēc izpildījuma kvalitātes, individualitātes un spējas ar savu priekšnesumu uzrunāt publiku un žūriju. Grupu priekšnesumus žūrija katru nedēļu vērtēs ar punktiem, kurus desmit nedēļu garumā grupas krās. Novērtējot gan punktu skaitu, gan grupas individuālo izaugsmi, uzvarēs tikai viena no sešām grupām.

Tiem, kas ir ceļā uz skatuvi, tā ir iespēja pilnveidot savas mūzikas un uzstāšanās spējas un kādai talantīgai grupai šis var būt nopietns solis skatuves gaitu sākumam.

Šobrīd konkursam pieteikušās daudz dažāda žanra mūzikas grupas, bet pieteikšanās vēl turpinās un anketu var aizpildīt rigatv24.lv mājaslapā!

Jauno grupu konkursam var pieteikties jebkura mūzikas grupa, kurai ir drosme kāpt uz skatuves un vēlme parādīt sevi Latvijai.

Šovs norisināsies tiešraidē katru piektdienu, un skatītāji ir aicināti vērot šovu gan tiešraidē TV ekrānos, gan klātienē Rīgā, Blaumaņa ielā 32!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.