ZIŅAS

Rīgas Centrālajā bibliotēkā uzstāsies grupa Ēnu kaleidoskops

Evita Hofmane 04.03.2016. 14:02
5. martā Rīgas Centrālās bibliotēkas 2. stāvā uzstāsies neofolk/darkfolk grupa „Ēnu kaleidoskops”.

Ēnu kaleidoskops ir neofolk/darkfolk grupa, izveidota 2005.gadā. Nu jau 11. gadu "Ēnu kaleidoskops", šķiet, aizvien ir vienīgā šādā stilā spēlējošā apvienība Latvijā. Pamatā tā ir akustiska mūzika, kur galvenā loma ir akustiskajai ģitārai, vijolei un rečitatīvam dziedājumam. Dziesmu tematika sakņojas latviešu un pasaules folklorā. Te no "kā būtu, ja būtu..." rodas jauni stāsti, teikas un pasakas par Egli, Zalkšu karalieni, par Kaķiem, Laumām un Vilkaču meitenēm.

Grupas sastāvs un dalībnieku skaits laika gaitā krietni mainījies, un turpina mainīties, gluži kā dziesmā "Ēnu kaleidoskops": "Ēnu kaleidoskopā turpina mainīties ēnas. Satumstot, pārklājoties, veidojot jaunas dzīvības."
"Ēnu kaleidoskops" izdevis divus albumus ("Ēnu kaleidoskops" un "U-HU!"), pašlaik tiek strādāts pie trešā albuma, kas klajā varētu nākt 2016.gada vasaras beigās.


 

Sākums: plkst. 15.00. Rīgas Centrālās bibliotēka atrodas Brīvības ielā 49/53.

Informācija pa telefonu: 67037124

Iesaka Vārnu laiks!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.