ZIŅAS

Rīgā viesosies vācu post-metal grupa The Ocean

alternative.lv 24.08.2019. 11:30
29.augustā klubā Melnā Piektdiena viesosies viena no aktuālākajām vācu post-metal/experimental rock grupām The Ocean. Kā iesildītāji uzstāsies pašmāju apvienība Eyrth

The Ocean, kas savu māksliniecisko darību uzsāka 2000. gadā Berlīnē, bieži vien kāpj pāri žanru robežām, miksējot labāko no post-metal un post-rock skanējumiem, un nebaidās eksperimentēt arī ārpus tiem. Šobrīd The Ocean ir viena no ievērojamākajām post-metal grupām pasaulē, kas pārsteidz klausītājus ne tikai ar spēcīgiem un kritiķu atzītiem ierakstiem, bet arī ar jaudīgiem, enerģiskiem un emocionāli bagātiem koncertiem.

Grupas pirmssākumos sastāvs bija tik ļoti mainīgs, ka kopā ar tās dibinātāju Robinu Stapu (Robin Staps) The Ocean muzikālajos eksperimentos piedalījušies aptuveni 40 dažādi mūziķi. 2009. gadā grupas sastāvs nostabilizējas, un gadu vēlāk The Ocean laiž klajā divdaļīgu konceptalbumu “Heliocentric” un “Anthropocentric”, kam 2013. gadā seko “Pelagial”, gūstot ļoti augstu novērtējumu gan kritiķu acīs, gan žanra cienītāju rindās. Grupas pēdējais veikums ir 2018. gadā izdotais “Phanerozoic I: Palaeozoic”, kurš tāpat kā Pelagial ir guvis plašu atzinību un iemantojis popularitāti starp saviem klausītājiem.

Jāpiezīmē, ka Latvijā The Ocean viesosies jau ceturto reizi: pirmos divus koncertus 2010. gadā sniedzot festivālā Zvērā un Melnajā Piektdienā un trešo - Liepājas Fontaine Palace 2015. gadā.

Reiņa Graudiņa interviju ar Robinu Stapu lasi šeit: Okeāns sniedz iedvesmu un mieru, taču rada arī bailes

Koncertu Melnajā Piektdienā iesildīs pašmāju EYRTH. EYRTH izveidojās kā studijas projekts 2017. gadā. Tā paša gada rudenī iznācis pirmais singls "Meadows", bet kopš 2018.gada "EYRTH" kļuvusi arī par pilna sastāva koncertējošu grupu. Līdz šim apvienība dalījusi skatuvi ar tādiem žanrā labi pazīstamām grupā kā KYPCK (Fi) un Conan (UK).

The Ocean uzstāsies 29. augustā klubā Melnā Piektdiena, Rīgā. Ieeja sākot no 19:00, koncerta sākums 20:00. Biļešu cena ir sākot no 15.00 EUR un tās ir pieejamas ticketshop.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Laikam ceturtā reize LV, jo pirms Zvēra viņi vienreiz bija Melnajā piektdienā ar gaužām mazu apmeklējumu.
alternative.lv 24.08.2019. 13:21
Jap - paldies, pielabots!
Fontain palace arī uz viņiem bija apmēram 15-20 apmeklētāji, bet tāpat koncis skanēja tā kā jāskan

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.