ZIŅAS

Rīgā viesosies Moonspell un Rotting Christ

Melnā piektdiena 25.11.2019. 13:02
27.novembrī klubā "Melnā Piektdiena" viesosies portugāļu gotiskā metāla grupa "Moonspell" un leģendārie grieķu ekstrēmmetālisti "Rotting Christ".

Portugāles tumšā metāla pionieri "Moonspell" šoruden uzsāks plašu Eiropas tūri kopā ar grieķiem "Rotting Christ". Abi smagās mūzikas smagsvari divus mēnešus ceļo pa visu Eiropu, lai klausītājiem nodotu īpaši veidotu programmu ne tikai Lielbritānijā, Spānijā, Turcijā, Skandināvijā bet arī Latvijā. Moonspell vokālists Fernando Ribeiro: "Jautājums – Moonspell un Rotting Christ -   kā Jūs šo visu spēsiet panest? Ir tikai viens veids, kā atbildēt uz jautājumu: paņemt biļeti un parādīties vienā no mūsu koncertiem. Dažos datumos biļešu skaits ir mazs, daži ir izpārdoti, koncertā izpildīsim arī albuma “1755” dziesmas un pāris “Sin / Pecado” skaņdarbus, lai decembrī atzīmētu tās atkārtotu izdošanu."

"Moonspell" ieguvuši atpazīstamību neaizmirstamo dzīvās mūzikas un gaismas šovu dēļ. Mūziķi savā 27 gadus ilgajā karjerā izlaiduši 12 studijas albumus. Jaunākais no tiem ir "1755", kurā grupa izpaužas pavisam jaunā kvalitātē.

Jau piekto reizi Rotting Christ viesojies Latvijā. Grupa vairs neizpilda to pašu mūziku, ko pirms 25 gadiem, bet atmosfēra ir palikusi tā pati. Pēdējais albums ir melnāks nekā paši pirmie skaņdarbi. Vairāk uzmanības vērstās tieši tekstiem un konceptam. Paši mūziķi apgalvo: "mūsu mērķis ir doties ne tikai uz visiem zināmām valstīm, bet gan spēlēt pēc iespējas vairāk valstīs, kur ir smagās mūzikas klausītāji, jo, mūsuprāt, smagā mūzika vieno".

Sākums plkst. 19.30 Klubs atvērts no plkst. 19.00

Biļetes iespējams iegādāties vietnē ticketshop.lv.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.