ZIŅAS

Rīgā viesosies Moldovas grupa Infected Rain

Melnā Piektdiena 09.11.2015. 09:48
Koncerttūres Unbreakable ietvaros 18. novembrī klubā "Melnā Piektdiena" uz skatuves kāps Moldovas alternatīvā metāla grupa Infected Rain.

Kā informē kluba pārstāvji, grupa Latvijā viesosies pirmo reizi. Viņiem uz skatuves piebiedrosies pašmāju apvienības Incinerate Divinity, Slaughtered Lambs un Unaved.

Infected Rain 2008. gadā panāca izrāvienu, kad uzstājās koncertā, kurš bija veltīts grupas Slayer darbībai un arī festivālā Red Alert 2008. Dziedātāja Lena Scissorhands palika atmiņā, jo atšķirībā no lielākās daļas dāmu smagajā mūzikā, izpilda brutālo vokālu. Infected Rain kopumā ierakstījuši EP, singlu “Stop Waiting”(2013), divus studijas albumus „Asylum“ (2011) un „Embrace Eternity“(2014), un septiņus videoklipus.

Infected Rain kolektīvs uzstājies kopā ar tādām smagas mūzikas zvaigznēm kā Obituary, Behemoth, Sodom, Katatonia, TheAgonist un piedalījies neskaitāmos mūzikas festivālos, tostarp: Metal Heads’ Mission, RockHausen, Fuckin’FuckFest 3, BigUp! Urban Fest, FajtFest, Maraton Festival, ROUTE68 SUMMERFEST un Extreme Fest 2014.

Biļetes iespējams iegadāties kluba kasē.

Biļešu cena – 3.50 eiro, ja esi atzimējies Facebook pasākumā, tad 2.50 eiro.

Klubs ir vaļā no 19.00.
Sākums 20.00.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.