ZIŅAS

Rīgā viesosies metālisti Evil Invaders

THP Production 13.04.2018. 17:08
Pēc sava jaunā albuma "Feed Me Violence" izdošanas, 16. aprīlī Melnajā Piektdienā uzstāsies “Evil Invaders".

Šis četru cilvēku speed/thrash buldozers ir tiko atgriezies mājās pēc Centrāleiropas tūres, kur atbalstīja Zviedrijas heavy metālistus „Grand Magus”. Pēc ļoti veiksmīgas tūres 2016. gada beigās, „Evil Invaders” beidzot atgriezīsies Krievijā, Somijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Latvijā un Lietuvā.

Joe (vokāls/ģitāra): ‘‘Aprīlī mēs atkal uzplēsīsim Austrumeiropu, Krieviju un Somiju. Mūsu pirmais trieciens bija nāvējošs, bet šoreiz mēs sarausim visus gabalos! Velkam savas pakaļas uz koncertu un sabarojat mani ar naidu!’’.Ilgstoši tūrejot pa dažādām valstīm ar savu debijas albūmu “Pulses Of Pleasure” (2015) un vēlāk ar EP “In For The Kill” (2016), „Evil Invaders“ spēja notvert adrenalīnu un kompresētu vardarbību savā jaunajā ierakstā “Feed Me Violence”, ko izlaida „Napalm Records“.

„Evil Invaders“ sniedz pilnīgāko agresijas izpausmi. Kā neapstādināms brauciens ar dažādiem tempu lēcieniem un negaidītiem pavērsieniem no sākuma līdz galam, „Evil Invaders“ ir pacēluši savu latiņu līdz jauniem augstumiem. No trash līdz death un no heavy līdz progressive metal, „Evil Invaders“ Tevi pavadīs caur nežēlīgu un traku ceļojumu, ko katram ekstrēmās metāla mūzikas fanam vajadzētu izbaudīt uz savas ādas.

Rīgā ”Evil Invaders” uzstāsies 16. aprīlī klubā ”Melnā Piektdiena” kopā ar grupām no Somijas ”Ceaseless Torment”(trash metal) un ”Maniac Abductor” (trash metal). Koncertā piedalīsies arī pašmāju grupas – ”Rebel Riot” (hard’n’heavy) un ”Dehead” (death/trash metal).
Koncertu Rīgā organizē ”THP Production” un ”Turbojugend Latvia”.
Biļetes iepriekšpārdošanā – ticketshop.lv

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.