ZIŅAS

Rīgā viesosies Krievijas crust apvienība Distress

Rotten Smile 25.05.2018. 14:49
29.maijā Ādmiņu ielā notiks "Rotten Smile/Ej Apskrieties" rīkots pasākums, kurā uzstāsies Krievijas metāliskā crust smagsvari "Distress", kā arī vietējās grupas.

Distress 2003. gadā dibināta Krievijas crust scēnas flagmaņgupa, kurai ir prāvs klausītāju pulks un kulta statuss žanra cienītāju vidū visā pasaulē. Grupa spēlē ātru, agresīvu d-beat crust ar zemu, smagnēju metālisku skanējumu. Distress ir aktīva koncertgrupa, kura daudz tūrē pa Eiropu un ir gaidīts viesis lielākajos žanra festivālos un pasākumos headliner statusā. Savu 15 gadu pastāvēšanas laikā grupa ir sniegusi vairākus simtus koncertu un vairākkārt ir uzstājusies arī Latvijā. Grupa ir izdevusi 5 albumus, 5 EP un labāko dziesmu izlasi.


Koncertā uzstāsies arī vietējā grupa Velnezers, kas 2014. gadā radies kā eksperimentāls black metal solo projekts, kurš nu jau ir pārtapis stabilā grupā ar pieredzējušiem mūziķiem no grupām "Deodium", "Darrva", "Traumatized", "Monro". Grupa jau ir paguvusi uzspēlēt pašmāju un kaimiņvalstu lielajos metal festos un audzē sev jaunus klausītāju pulkus.Būs dzirdama arī jaunā 2017.gadā radusies grupa EYRTH no Rīgas ar pieredzējušiem mūziķiem sastāvā. Šī būs grupas otrā atrādīšanās reize plašākai publikai. 

Durvis: 20:00 / Koncerts 20:30
Ieeja / Ziedojums grupām: 4 eur

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.