ZIŅAS

Rīgā viesosies Harakiri For The Sky

Harakiri for the Sky 11.11.2019. 09:03
Ceturtdien, 30. janvārī, Ģertrūdes Ielas teātrī, pirmo reizi Latvijā spēlēs pasaulē strauji popularitāti guvusī Austrijas post black metal grupa „Harakiri For The Sky”.

Harakiri For The Sky ir salīdzinoši jauna grupa, kas radusies 2011. gadā, kuru izveidojuši grupu "Bifröst" un "Karg" mūziķi. Sākotnēji grupa radusies tikai kā studijas projekts, bet lielās intereses un pieprasījuma dēļ spēlēt koncertus, duets dzīvajiem koncertiem piesaista sesijas mūziķus, piemēram, jaunākā albuma ierakstā bungas iespēlējis grupas „SepticFlesh” bundzinieks Kerim Lechner, kurš spēlējis bungas arī „Behemoth” koncertos.

Pirmās Eiropas tūres kopā ar grupām "Ellende", "Fäulnis" tikai nostiprina grupas strauji augošo popularitāti. Vairāk, kā 100 nospēlēti koncerti, 20 dažādās valstīs un klausītāju interese nezūd. 2016. gadā grupas trešais studijas albums "III - Trauma" nominēts prestižajai mūzikas balvai “Amadeus Austrian Music Award” .

Mūzikas cienītāji viņus jau nodēvējuši par žanra spēcīgāko jaunpienācēju - melodiski, emocionāli, mistiski, auksti un melanholiski. Nereti viņus dēvē par grupa, kas radījusi savu unikālo skanējumu tajā apvienojot black metal, shoegaze un post roku, kas reizē visstraujāk kļuvusi populāra īsā laika posmā.

Grupas kontā četri pilnie albumi, no kuriem jaunākais "Arson" izdots aizgājušā gada februārī. 2017. gadā grupa spēlējusi Lietuvas festivālā "Kilkim Žaibu", Latvijā viņi viesojas pirmo reizi.Koncerta sākums: 19:00, biļetes iepriekšpārdošanā no 10 eur vietnē ticketshop.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.