ZIŅAS

Rīgā viesosies Galm Quartet no Nīderlandes

ULVE Agency 17.09.2014. 11:08
17. septembrī ar koncertu mūzikas klubā Nabaklab Rīgā viesosies laikmetīgā džeza grupa Galm Quartet no Nīderlandes.

Galm Quartet ir laikmetīgā džeza un avangarda mūzikas grupa, kuras saknes meklējamas 2011. gadā Amsterdamā. Tās starptautisko sastāvu veido mūziķi no Nīderlandes, Lielbritānijas, Itālijas un ASV. Viņu radītajai mūzikai raksturīgi sarežģīti, pretrunīgi taktsmēri un instrumentālas kompozīcijas ar džeza improvizācijām un sarežģītu tehniku. Izvēloties salīdzinājumus, ārvalstu mūzikas apskatnieki apvienību pielīdzinājuši tādiem savstarpējiem muzikālajiem pretstatiem kā Erikam Satī (Eric Satie) un The Sex Pistols; iespējams, pateicoties tās dzīvi apliecinošajiem priekšnesumiem.

2014. gadā klajā nāca Galm Quartet debijas albums Trash Is the Future, kura izdošana tiks atzīmēta ar virkni koncertu Eiropas valstīs.

Gaidāmo koncertu ievadīs Rīgas instrumentālā rokgrupa S&T Syndicate, kuras skanējumā jūtamas ietekmes no elektroniskās mūzikas, džezroka un fankmūzikas.


Pasākuma sākums plkst. 21:00, ieejas maksa 5 eiro.

Koncertu rīko neatkarīgā kultūras platforma ULVE Agency.

http://www.galm-quartet.com

http://www.facebook.com/stsyndicate

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.