ZIŅAS

Rīgā viesosies folkmetālisti no Somijas – „Turisas”

Alternative.lv 22.01.2014. 15:27
14. martā klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies Somijas simfoniskā folk metāla grupa „TURISAS”

 

Grupa radusies 1997. gadā, nosaukums aizgūts no somu mitoloģijas kara dieva vārda – Turisas. Grupas raženo muzikālo skanējumu galvenokārt veido folk mūzikas un power / symphonic metāla krustojums, reizē gana oriģināls, smagnējs un melodisks, bieži vien, ģitāru solo izspēlē vijolnieks.

Ar debijas ep „The Heart Of Turisas” 2001. gadā, grupa pamazām sāk bruģēt savu ceļu pretī stabiliem panākumiem. Trīs gadus vēlāk, debijas albumu „Battle Metal” (2004) izdod izdevniecība „Century Media Records”, kas ar panākumiem startē visā pasaulē.

 

Jaunākais, pēc skaita, ceturtais albums „Turisas” izdots 2013. gada augustā, ar mazām atkāpēm no ierastā „battle metal” vai „viking metal” , albumu joprojām slavē mūzikas apskatnieki, tā melodiskuma un enerģiskuma dēļ, uzsverot, ka „Turisas” galvenokārt vislabāk izpaužas dzīvajos koncertos.  

Rīgā grupa spēlēs piektdien, 14.martā, šis koncerts būs grupas šīgada tūres (aptuveni 40 koncerti) noslēgumu daļa.

Biļetes jau nopērkamas "Biļešu paradīze" tirdzniecības vietās.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.