ZIŅAS

Rīgā viesosies Dying Fetus

Circle Pit Shows 15.06.2017. 13:24
22. oktobrī Rīgā, klubā "One One", notiks vērienīgs smagās mūzikas koncerts, pulcējot četras metālmūzikas apvienības no ASV, Austrālijas un Kanādas.

Vakara galvenie viesi ir ietekmīgā smagās mūzikas apvienība „Dying Fetus”, kuri Latvijā viesosies sava jaunā albuma koncerttūres ietvaros.

„Dying Fetus” spēlē tehnisku death metal kopš 1991. gada, kad mūziķi, kā paši vēlāk atzīst, jauniešu maksimālisma un protesta vadīti, izvēlējušies tik izaicinošu grupas nosaukumu. „Dying Fetus” līdz šim izdevuši septiņus albumus. Jau labu laiku tos izdod ietekmīgais smagās mūzikas leibls„Relapse Records”, kuram pateicoties, 2000. gadā grupa sāk strauju attīstību un iegūst atpazīstamību, uzstājoties ar tādiem smagās mūzikas grandiem kā „Mastodon” un „GWAR”. Kopš deviņdesmitajiem gadiem „Dying Fetus” piedzīvojuši vairākas sastāva maiņas, taču grupas līderis Džons Galahers (John Gallagher) nemainīgi pilda savus pienākumus arī šobrīd. Līdz ar sava jaunā albuma iznākšanu, „Dying Fetus” turpina nostiprināt savu slavu kā vieniem no dominējošajiem death metal virzītājspēkiem pasaulē.

Koncertā „Dying Fetus” iesildīs kanādieši „Beyond Creation” un „Psycroptic” un „Disentomb” no Austrālijas. Šāda mēroga death metal koncertus Latvijā negadās redzēt bieži.

Klubs „One One” atrodas Rīgā, Šarlotes ielā 18a. Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un, ņemot vērā kluba ierobežoto ietilpību, aicinām tās iegādāties laikus.
Koncertu rīko koncertaģentūra „Circlepit Shows”.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.