ZIŅAS

Rīgā uzstāsies reproka grupa Hed PE

Melnā Piektdiena 08.02.2019. 10:45
10. februārī Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena", koncertēs amerikāņu reproka apvienība "Hed PE".

"Hed PE" slavu ieguvuši skanējumā jaucot gangsta repa, regeja un pankroka (G-punk) žanrus. Grupa paši sevi sauc par pankrepa grupu, kura izmanto repa elementus un dažadus vokāla paņēmienus – melodisku dziedāšana, "skrīmus" un "growlus". 

1995. gadā mūziķi ierakstīja EP “Church of Realities” un jau 1997.gadā jau iznāca pilna garuma albums - "Hed PE". Par vislielāko iespaidu atstājušo uzskata 2000 gada ierakstu "Broke" (Jive Records). Albuma dziesmas "Feel Good” tapšanā piedalījās Serj Tankian no “System of a Down” un Morgan Landers no “Kittie”. Pirmājam singlam “Bartender” tika nofilmēts video, kuru rādīja MTV.2005.gadā pēc sastāva maiņas grupas parādās un žurnāla “Origivation Magazine” vāka un noslēdza līgumu ar Surburban Noize Records. 2006.gadā iznāca albums “Back 2 Base X”. Tālāk sekoja tūre Rietumeiropā, turklāt Amerikā mūziķi devās tūrē kopā ar grupu "Papa Roach". 

Grupas sastāvs: vokāls – Džareds Gomezs, ģitāra - D.J.Blackard, basģitāra – Kurts Blankenšips, bungas – Džaremaja Stratons.

Koncerts notiks klubā "Melnā piektdiena". Biļetes pieejamas vietnē ticketshop.lv.


Lasi vēl

Komentāri

Latvietis 30.11.2018. 17:31
Tikai aiz ziņkāres-kādēļ latviskot grupas dalībnieku vārdus?
Nu, relīze diezgan sūdīga.
Džaremaja Strapons 09.02.2019. 16:00
Es apvainojos.
Guntars Račs 10.02.2019. 01:49
Man arī patīk MP relīzes un tajās iekļautie fakti.
Uz koncertu došos tikai tāpēc, ka grupa pirms 14 gadiem parādījās uz kaut kāda random žurnāla vāka. Tas liecina par to, ka šo ansambli ir vērts redzēt.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.