ZIŅAS

Rīgā uzstāsies psihodēliskie The Grand Astoria

Sandis Baumanis 01.07.2013. 09:31
Psihodēliskās ģitārmūzikas grupa no Krievijas viesosies 11. jūlijā klubā Nabaklab

Augustā savu dienasgaismu ieraudzīs grupas The Grand Astoria ceturtais albums Punkadelia Supreme, kas sekos 2011. gadā izdotajam Omnipresence. Gatavojoties šim notikumam un pārliecinoties par sava ceļa izvēli, vasarā plānota tās dalība vairākos mūzikas festivālos un koncertos Eiropā.

Grupas The Grand Astoria pirmsākumi meklējami 2009. gadā Sanktpēterburgā, nejauši satiekoties un kopīgas muzikālās vērtības atrodot tās ģitāristiem, Igoram Suvorovam un kādreizējam Krievijā plaši atzītās alternatīvas rokmūzikas grupas Neversmile dalībniekam Kamilam Šarapadinovam, kuri nemainīgi palikuši mūziķu sastāvā pēc vairākkārtējām tā nomaiņām. Par abu nenoliedzamajām muzikālajām ietekmēm var uzskatīt grupu Hawkwind, Iron Maiden, Mudhoney, Faith No More un Black Flag ierakstus.

The Grand Astoria - Feels Like Home from Igor Suvorov on Vimeo.

Koncertu papildinās Latvijas grupu Oghre un Toria, kā arī Itālijas mūziķu Lucky Bastardz uzstāšanās.

Mūzikas klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā.

Pasākuma sākums plkst. 21:00, ieejas maksa 3 Ls.

http://facebook.com/thegrandastoria

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.